Prie protesto akcijos jungiasi ir mažeikiškiai

Analizuodami savo išlaidas lietuviai pastebi ir ironizuoja: „Prekių kainos nepasikeitė, pasikeitė tik prie jų nurodyta valiuta. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Į diskusijas ir svarstymus apie sparčiai kylančias prekių ir paslaugų kainas įsitraukė ir mažeikiškiai. Ruošiamasi tris dienas boikotuoti prekybos centrus ir juose nepirkti.
Mažeikiuose planuojama surengti ir piketą prieš kainų didinimą.
Žmonės vieni kitus ragina ir įkvepia imtis šių priemonių ir taip pabandyti pažaboti prekybininkų godumą.

Socialiniuose tinkluose sklinda raginimas dalyvauti akcijoje prieš kainų kėlimą ir tris dienas, gegužės 10–12 dienomis, neiti į Lietuvoje veikiančius prekybos tinklus. Šia akcija tikimasi atkreipti ir šalies valdžios, ir prekybininkų dėmesį į tai, kad žmonių netenkina sparčiai augančios prekių kainos. Kaip alternatyvą siūloma tomis dienomis lankytis turguose, nedidelėse krautuvėlėse.
Plinta ir dar viena iniciatyva. Įvairių Lietuvos miestų gyventojai, nepatenkinti didelėmis kainomis, visi vieną dieną – gegužės 14-ąją kviečiami į susibūrimus, piketus.
Keli iniciatyvūs mažeikiškiai ir mūsų rajono Savivaldybei pateikė pranešimą apie tai, kad norėtų kitą šeštadienį 13–15 valandomis susiburti tokiam piketui. Kol kas nesutarta dėl vietos.

Kainų analizė, mažeikiškių nuomonės apie kainų pasiutligę ir organizuojamas piketo akcijas – „Santarvės“ laikraštyje. 

19 Atsakymų į “Prie protesto akcijos jungiasi ir mažeikiškiai”

 1. as parašė:

  Per akciją gal į Lenkija važiuot maisto pirkt?

 2. NEPIRKIME GEGUŽĖS 10-12 d. parašė:

  BŪKIME VIENINGI, NEPIRKIME GEGUŽĖS 10-12 d. Minimumą gaunantys didžiųjų prekybos centrų darbuotojai dėl akcijos mažiau praras, nei ras. Sumažėjus kainoms, jos sumažės juk ir jiems. Tokiu būdu už savo minimumą galės vis tiek geriau gyventi.
  BŪKIME VIENINGI, NES TIK TAIP GALĖSIME PARODYTI SAVO VALIĄ LUPIKAUTOJAMS!

 3. bananrespublic parašė:

  pabandykime įsivaizduoti,kas būtų, jei žmonės vieningi būtų ir kokią savaitę niekas neitų kad ir į maximą.

 4. shiusha parašė:

  kad zmogui moketum ne minimuma, jis turi kazka moketi. jei zmogus dirbantis uz minimuma nieko nemoka, tai jo problema. uz minimuma juk nieks fiziniu alinanciu darbu nedirba, ir tokie gauna daugiau

 5. komentatoriui parašė:

  jei ne tie pagalbiniai darbuotojai dirbantys už minimumą,pats nevalges sėdėtum-jie ir atlieka visus darbus?taigi nosytę žemyn-pakrauk maximoje lentynas ir užlinktum iškart…čia ne kokius popierius kilnot ir kavutes gerti.

 6. Komentatorius parašė:

  Patys didžiausi protestuotojai yra tie, kurie nesugeba sakinio be 5 klaidų parašyti. Nėra ko stebėtis, kad tokie dirba už minimumą ir nesugeba sugalvoti kaip galėtų užsidirbti daugiau, tik ir laukia, kol kažkas padės ant stalo duoną.

 7. Arteja rinkimai pagalvokim! parašė:

  Pinigu kelti minimalia alga kelti nera is kur! Todel kada statomi gygantiski laivai terminalai per apsorus . Ar isimamas is Sodros milijardas pirkti gynklams.Neserti JAV kareiviu nepirkti gynklu uz milijarda del konservatoriu ir paneles Grybauskaites isterijos rusas puola.Nenuomotis laivu terminalu gygantu ir nepirkti brangiu norvegisku duju. Kiek kainuoja JAV kareiviu islaikimas Lietuvai?Ir tas duju laivas jo nuoma tai skurdinimas tautos o tas laivelis dar keliose apsorose registruotas.Bus konservatoriai-Liberalai valdzioje dar prigalvos kvailu projektu nuo kuriu kentesime visi.

 8. ! parašė:

  Godumas oligarchu zlugdo Lietuva.Apkrauti juos mokesciai tegul bankrutuoja isileisti is uzsienio daugiau kompaniju bus konkurencija. Nori tukti nacijos saskaita sunaikinti per mokescius isileisti is vakaru Europos kurie zais pagal civilizuotas taisykles.

 9. Mitingas Vilniuje parašė:

  Be mitingo su desimt tukstanciu pilieciu tikrai nieko nebus vyriausybe ir seimas miegos .Ju algos dydeles ir eiliniu pilieciu gyvenimas jiems nerupi. Paziurekit i vakaru ES valstybiu piliecius jie kovoja Lietuviai Miegam! Is visu Lietuvos miestu i Vilniu !

 10. Lietuvoje padetis kaip Ukrainoje!Informuokim Briuseli!! parašė:

  Kodel Lietuva valdo oligarchai?Ar Lietuva demokratine valstybe kada vyriausybe negali suvaldyti oligarchu savivales ir apmazinti ju pelnus.Kam tada seimas vyriausybe politines partijos ?

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Reikia išsirinkti šlubą vokietuką,kaip anksčiau sakydavo,dar pastatyti gėdos stulpus kiekviename miestelyje,kad būtu prie ko pririšti liaudies skriaudėjus,tada bus tvarka ir nereiks sapalioti,kad kalti rusai.

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Atpigo dujos , tik nesuprantu kokia nauda , kai neturi ko į puodą dėti . Dekit pragare ,komunistai su konservatoriais.

 13. minusų rinkėjas parašė:

  Akcija vyks senamiesčio parke.Gal reikėjo iš viso eiti kur nors į laukus parėkauti.Viskas organizuojama ne nuo to galo.Kad pasiekti bent minimalių rezultatų,reikia boikotuoti vieną,patį godžiausią prekybos tinklą.Tada tikrai pradės triesti į kelnes,kad nuolatiniai pirkėjai nepereitų pas konkurentus,pasibaigs visi kartėliniai susitarimai,kėkvienas žiūrės savo kailio.Tada yra tikimybė,kad kažkas pasikeis.Bent aš tai neisiu kaip klounas tarp medžių mitinguoti,tačiau į du didžiuosius PC mėnesį tikrai neisiu.

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  Pensijos nekyla,viskas branksta, seimo nariai ir kandidatai sensta,prekybininkai plėšikauja-čia labai gera reklama ateinantiems rinkimams

 15. k parašė:

  Mano šeimos biudžetas net nepajautė maisto kainų padidėjimo , nes atpigo dujos .Ką išleisdavau apmokėti dujoms ,dabar tą sutaupytą pinigų sumą išleidžiu maistui ir dar lieka buities prekėms, bei pramogoms.Ačiū konservatoriams, kurie pasirūpino , kad vis geriau būtų gyventi Lietuvoje .

 16. Komentatorius parašė:

  Per tas tris dienas prisipirksiu tiek, kad galėsiu ramiai savaitę gyventi.

 17. MAŽEIKIETIS parašė:

  Būtinai ateisim. praneškit kur ir kada

 18. degradas parašė:

  Žmonių atmintis trumpa.Jie nepamena kiek kainavo,tik cypia kad viskas brangsta.Piniginių reikalų supratimas jiems lyg beždžionei kalvaratas.Ekonominių procesų eiga suprantama kaip sliekui trigonometrija.Žmones reiktų ugdyti ir raminti, o ne duoti peno jų kvailom makaulėm.

 19. butinai parašė:

  Butinai paskelbkit vieta, pati ateisiu, ir kaimynus paraginsiu!!! Nebeimanoma kesti prekybcentriu savivales! Maxima jau grasina, kad kreipsis i VSD, atseit, cia Rusijos keslai. Maziau zmones pleskit, ir baigsis visi keslai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto