Prie streiko jungiasi ir pedagogai iš Mažeikių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS) rugsėjo 29 d., penktadienį, rengia neterminuotą mokytojų streiką. Prie streiko jungiasi ir Mažeikių Gabijos gimnazijos mokytojai. Streikuoti ketina 21 pedagogas.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ketvirtadienį po pietų „Santarvei“ sakė: informacijos, kad prie streiko jungtųsi kitų mūsų rajono švietimo įstaigų pedagogai, skyrius neturi.

20 Atsakymų į “Prie streiko jungiasi ir pedagogai iš Mažeikių”

 1. to ne mokytojas parašė:

  O jūs pasiryžęs mokėti didesnius mokesčius, kad, anot jūsų, „drąsieji“ gautų jiems „priklausančius“ dvigubai ar trigubai didesnius atlyginimus? Juk pinigai biudžete iš oro neatsiranda, juos kažkas turi ten sunešti.

 2. Laisvi žmonės streikuoja parašė:

  Profsajungos nariai moka nario mokesti iš to ir algas išmokės streikuojantiems.Lietuva bailiu kraštas profsajungu beveik nėra žmonės bijo streikuoti mokytojai šaunuoliai.Pinigu yra kiek sukišama į ukraina .

  1. tam Laisvi žmonės streikuoja parašė:

   Tai atidirbinėji kremliui rubliukus, laisvas vatnike? :-))))

 3. O partiniai parašė:

  Streiklaužiai ką bijo ? Būdavo anais laikais toks žurnalas šluota pašiepiantys kapitalizmą ir streiklaužius o dabar atėjo ir pas mus tie laikai valio.

  1. Partiniai parašė:

   reiškia mokyklose dirba konservatoriai,tai kaip streikuos prieš savus.Jie laukia “ gyvenimo įgūdžių“ leidimo pasitobulinti galimai.

   1. to Partiniai parašė:

    Durnmaršiniui eilinį kartą vidurius paleido :-))))

 4. Anonimas parašė:

  Įdomu iš kokių fondų streiko organizatorius fizrukas Navickas žada kompensuoti mokytojams prarastą atlyginimą? Kas jį finansuoja?

  1. Nepergyvenkite parašė:

   Mažiau neaiškių fondų, liks tada pedagogams.

   1. to Nepergyvenkite parašė:

    Na, ir nusišnekėjote!

    1. Fondai parašė:

     Ramiai suskaičiuokime, kiek įsteigta fondų.Tada pasidomėkime, kas ten skiria eurus ir ar tikrai būtiniausias pinigų srauto ten nukreipimas.

     1. ne mokytojas parašė:

      Jei streikuoti,visi turi būti vieningi.jei drąsūs kovos,o bailiai iš krūmų žiūrės,nieko gero nebus.valdžiagyviai drąsiuosius apipils pamazgomis,kad kiti bijotų reikalauti kas priklauso.

     2. to Fondai parašė:

      Jūs tikrai toks bukas ar tik apsimetate? Juk komentare kalba buvo apie tai, kad profsajungietis, aktyviausias streikų organizatorius Andrius Navickas pažadėjo mokytojams kompensuoti per streiką negautą atlyginimą. Iš kokių lėšų jis tai ruošiasi padaryti? Kas jam moka už nuiolatinį erzelio kėlimą valstybėje?

 5. Zosė parašė:

  Šioje situacijoje labiausiai gaila gimnazijos ketvirtokų egzaminams reikia ruoštis o ne laukti kada mokytojai grįš į darbus.

 6. parašė:

  Pažiūrėjus kaip parduotuvėse elgiasi „supermamyčių“ išperėti debiliukai,lieka tik stebėtis,kad dar kažkas dirba pedagoginį darbą.

  1. aš'ui parašė:

   Matyt, neturite vaikų ir jų nekenčiate.

 7. Piatras parašė:

  Niekur negirdejau, kad mokytojai skustusi apie inventoriaus, mokymo priemoniu trukuma. Pagrindinis trukumas – pinigeliu algoms . Tik kad nepaspringtu …

  1. R****** parašė:

   Kaip negirdėjote kad inventoriaus netrūksta turbūt į susirinkimus neinate kiekvienais metais mokytojai iš tėvų prašo tai spausdintuva,tai projektorių tai žaliuzes klasei nupirkti dar kita mokykla paprašė kad klasei remontą padarytų.

  2. už alyvų ir agrastų, pilni krūmai...... parašė:

   O kodėl jie turi pusvelčiui dirbti, jei klasėse iš po mamyčių sijono išlindę pimpausiai vaidina “erelius“?

 8. Gaila parašė:

  Tik Gabijos gimnazijoje demokratija?

 9. žiauru parašė:

  praeitą kartą, kai streikavo sostinėje, pirmose gretose stovėjo ,,mokytojai“, kurie neverti to vardo. Gaila.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto