Prie vairo – be vairuotojo pažymėjimo ir girti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pastarosiomis dienomis avarijų būta ne tik rajone, bet ir mieste, savaitgalį sulaikyti ir du stipriai apgirtę vairuotojai.

Pagalba suteikta dviratininkui

Vienintelė avarija mieste, kurioje buvo sužeistas eismo dalyvis, užfiksuota šeštadienį apie pusę penkių vakaro Laisvės gatvėje. Ties 27-uoju šios gatvės namu dviratininkas P. P., važiuodamas pėsčiųjų taku, kai šalia yra įrengtas dviračių takas, nepraleido iš kiemo tuo metu važiavusio automobilio „Chrysler 300“ ir su juo susidūrė. Po eismo įvykio į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių buvo išvežtas dviračiu važiavęs paauglys, jam suteikta medikų pagalba.
Tą pačią dieną policijos pareigūnai įregistravo dvi nedideles avarijas – Raselės gatvėje automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo G. Ž., trenkėsi į šaligatvio bortelį ir jį apgadino, o ties Žemaitijos gatvės šešioliktuoju namu kol kas nenustatytos markės automobilis kliudė ir apgadino automobilį „Subaru Forester“. Iš įvykio vietos avarijos kaltininkas nuvažiavo.
Pirmadienį, tuoj po antros valandos nakties, pareigūnai skubėjo į Bažnyčios ir Geležinkelio gatvės sankryžą – automobilis „Nissan Almera“ trenkėsi į tvoros stulpą, avarijos metu gerokai nukentėjo ne tik stulpas, bet ir automobilis. Mašinos vairuotoja G. V. policijai paaiškino, kad vairavo pavargusi, todėl užmigo ir nuvažiavo nuo kelio.

Golfų vairuotojai – nedrausmingi

Du smarkiai apgirtę eismo dalyviai sulaikyti sekmadienį dviejose miesto vietose, abu jie neturėjo teisės vairuoti.
Apie pusę keturių po pietų policijos pareigūnai sustabdė automobilį „VW Golf“, kuris įtartinai vinguriavo po kelią. Patikrinus alkoholio tikrintuvu 28-erių metų K. B. nustatytas 2,57 promilės girtumas. Vairuotojo pažymėjimo jis neturėjo, nes šis už pažeidimus iš jo jau yra atimtas.
Prieš septintą valandą vakaro tas pats policijos ekipažas vyko į Algirdo gatvę – čia buvo sulaikytas taip pat golfą vairavęs neblaivus eismo dalyvis. Aštuoniolikmečiui Letenių gyventojui T. D., kuris vairavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, nustatytas 2,67 promilės girtumas, jis vairavo visiškai neparengtą viešajam eismui transporto priemonę – ji buvo nedrausta, neperėjusi valstybinės techninės apžiūros, be to, privaloma tvarka net neįregistruota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto