Prieš naująjį Darbo kodeksą protestavo ir mažeikiškiai

Virginija Vilimienė kalbėjo apie tai, kad į Seimą dažniausiai yra išrenkami verslininkai, kurie daugiausia rūpinasi savo interesais – verslu, o darbuotojai kuo toliau, tuo labiau yra išnaudojami.

Savaitgalį prie Seimo rūmų į protesto akciją rinkosi įvairių sričių profesinių sąjungų atstovai. Tarp jų buvo ir mažeikiškiai.
Protestuotojai ragino į pirmąjį Seimo rudens sesijos posėdį susirinkusius parlamentarus pritarti Prezidentės veto dėl naujojo Darbo kodekso. Pastangos nenuėjo perniek. Už tai, kad Darbo kodekso ir lydimųjų teisės aktų pataisų projektai būtų svarstomi iš naujo, pasisakė dauguma Seimo narių.

Pasiekė tikslą

Mažeikiškiai prisijungė prie kitų protestuotojų ir kartu su jais simboliškai laidojo viltis dirbti bei gyventi oriai.
Prie šalies parlamento buvo dalijami vėjo malūnėliai, simbolizuojantys „politiką pagal vėją“, o „nusipelniusių“ politikų portretai buvo metami į dėžę su užrašu „Politinis sąvartynas“.
Virginija Vilimienė, Žemaitijos regiono ir Mažeikių rajono profesinių sąjungų centro vadovė, atstovaujanti ir naftininkų profsąjungai, kalbėdama su „Santarve“ pasidžiaugė, kad protestuotojų pastangos nenuėjo perniek ir Seimas vis dėlto neatmetė Prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbto veto naujojo Darbo kodekso projektui.
„Važiavome nedidelis būrelis regiono ir naftininkų profsąjungų atstovų. Mūsų tikslas nebuvo kuo masiškiau pasirodyti, tiesiog norėjome parodyti, kad mums rūpi darbuotojų padėtis ir ateitis“, – sakė V. Vilimienė.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Prieš naująjį Darbo kodeksą protestavo ir mažeikiškiai”

  1. jurga parašė:

    pritariu

  2. o parašė:

    ko tikėtis, didžioji dalis seimo narių yra verslininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto