Priesaiką davė naujas Tarybos narys

Prisiekia Martynas Matkevičius. Jurgitos JOKUBAUSKIENĖS nuotr.

Penktadienį Tarybos posėdyje priesaiką davė Martynas Matkevičius. Jis pakeis atsistatydinusią Tarybos narę Ingridą Braziulienę.


Artimi – socialiniai dalykai 

Naujasis Tarybos narys priesaiką davė posėdyje dalyvavusiai Vyriausiosios rinkimų komisijos narei Irenai Malinauskienei. Po to politikas gavo mandatą ir tapo teisėtu Tarybos nariu. 
M. Matkevičius pasirinko darbą Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitete.
„Seniai bendrauju su neįgaliaisiais, su daugeliu organizacijų, žinau jų problemas. Man ši sritis artima, labiau pažįstama“, – pasirinkimo argumentus „Santarvei“ išsakė naujasis Tarybos narys.


Politikoje – jau dešimt metų

Trisdešimtmetis vyras dirba bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ materialinio-techninio aprūpinimo tarnybos vadovu. Kaip pats prisipažino, seniai domisi politika, prieš dešimt metų tapo Socialdemokratų partijos nariu. 
Per 2011 metų rinkimus jis pirmą kartą buvo įrašytas į kandidatų sąrašą. Mažeikiškis ir anksčiau buvo kalbintas kandidatuoti, tačiau atsisakydavęs – nes niekada nedarąs to, į ką nėra įsigilinęs ir nežino, ar sugebės.
„Norėjau daugiau pažinti situaciją, kaip kas vyksta. Esu šiek tiek susipažinęs su Tarybos darbu, yra tekę jos posėdžių transliacijų žiūrėti. Manau, kad susitvarkysiu“, – optimistiškai nusiteikęs naujasis vietos politikas.


Pareigos nesuderinamos

I. Braziulienė laimėjo konkursą Auksūdžio daugiafunkcio centro direktoriaus pareigoms eiti. Vadovauti įstaigai ji pradėjo nuo spalio 30 dienos. Dėl to Tarybos narei teko atsisakyti mandato, nes pagal įstatymus, politiko pareigos nesuderinamos su tos savivaldybės biudžetinės įstaigos vadovo pareigomis.
Savivaldybės taryboje atsiradus laisvai vietai, Savivaldybės tarybos nariais tampa kandidatų sąrašų, pagal kuriuos buvo išrinkti nebesantys Tarybos nariai, pirmieji mandato negavę kandidatai.
I. Braziulienė į Tarybą buvo išrinkta pagal Socialdemokratų partijos iškeltų kandidatų sąrašą.
Pirmasis negavęs Tarybos nario mandato kandidatas – Jonė Liaudanskienė, tačiau ji atsisakė teisės į mandatą, kaip ir kiti kandidatavę mažeikiškiai – Asta Samoškienė ir Vidmantas Savickis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto