Prireiks antrojo Prezidento rinkimų turo

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) suvedus sekmadienį vykusių rinkimų rezultatus, paaiškėjo, kad antrame ture susitiks Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė.

Negalutiniais VRK duomenimis, už G. Nausėdą balsavo 44,19 proc. pirmame ture dalyvavusių rinkėjų, už I. Šimonytę – 19,78 proc.

Dviejose rinkimų apygardose (Mažeikių ir Žemaitijos šiaurinėje) mūsų rajono gyventojų balsai pasiskirstė taip: G. Nausėdą šalies vadovu norėjo matyti 49,24 proc. atėjusiųjų balsuoti, Igną Vėgėlę – 14,05 proc., Remigijų Žemaitaitį – 13,93 proc., I. Šimonytę – 10,29 proc.

Mažeikiškių rinkėjų aktyvumas – 56,65 proc., šalies – 59,48 proc. Iš daugiau nei 42 tūkst. rajono gyventojų, turinčių balsavimo teisę, savo valią rinkimuose išreiškė per 24 tūkst. žmonių.

Šiek tiek mažiau rajono gyventojų – beveik 23,9 tūkst. (56,36 proc.) – dalyvavo privalomajame  referendume dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo.

Iš viso referendume dalyvavo per 1,4 mln. šalies piliečių (59,02 proc.). Už Konstitucijos straipsnio pakeitimą ir galimybę išsaugoti Lietuvos pilietybę, įgyjant kitos šalies pilietybę, balsavo 72,43 proc. balsavimo teisę turinčių žmonių, prieš – 25,52 proc.

13 Atsakymų į “Prireiks antrojo Prezidento rinkimų turo”

 1. Baron Münchhausen von Bugenen parašė:

  Viskas gerai, kol kolchozo kumetyne dūmelis rūksta. Vadinasi, balsuota gerai – ugnelė kūrenas. https://www.youtube.com/watch?v=AwS7zSiTt8A

 2. Anonimas parašė:

  O kas blogai kad Nausėda išrimko

  1. Gintaras parašė:

   Nausėda yra per minkštas Kreivi seniai reikėjo vyti lauk iš ministrų.

   1. to Gintaras parašė:

    Nausėda yra stipriai susireikšminęs tipas, kiekviename sakinyje po keletą kartu kartojantis „aš“ , ten kur giriasi ir tiek pat kartu kartojantis „jūs“, kur nori kažkam įkąsti.. Realiai tai nieko vertas žmogelis, galintis pasielgti gana niekšingai.

  2. Anonimui parašė:

   Tas, kad vatnykai ir visokie maršajobai labai norėjo tokio „gėrio: kaip vaitkus, vėgėlė ar žemaitaitis. Kadangi nepavyko, tai dabar didžiai nelaimingi :)))

   1. Vip parašė:

    Užtat vakcinuoti avigalviai tvartelio garbintojai dabar džiūgauja.Neužtenka,kad moka orinį psd,dabar dar mokės už petardas ir kartonines slėptuves.

    1. vip'ui parašė:

     O jums labiau norėtųsi rusiškų tankų? Turbūt naktimis nemiegat kaip jų laukiat.

   2. Vatnikai aiškus parašė:

    Vatnikai yra konservatoriu šaika varantis valstybe į dugna.Tokios kvailos valdžios dar nebuvo .Šimonytės išvis matyt galvoje vata smegenu nerasta .

   3. Vatnikai aiškus parašė:

    Vatnikai yra konservatoriu šaika varantis valstybe į dugna.Tokios kvailos valdžios dar nebuvo .Šimonytės išvis matyt galvoje vata smegenu nerasta .

    1. to Vatnikai aiškus parašė:

     Tipinis kremlinio vatniko argumentas – kaltink kitus tuo, kuo pats stipriai smirdi. O kas dėl Šimonytės proto, tai ji yra 10 kartų protingesnė už visą tokių maršajobų kaip jus šaiką kartu paėmus.

 3. Geras! parašė:

  Tarsi tampame konvejerinis produktas, ar klystu? Toks įtarimas , kad siekiama visus vienminčiais išauklėti.

 4. Gavom Nausėda parašė:

  Mafija toliau tvarkys savo reikalus statys auksini stadiona ,Ignitis suks savo aferas,galimybė bus per lošino namus plauti pinigus bankai toliau plėš didelėmis palūkanomis.Bus pumpuojami pinigai į ukrainą ir didinami mokesčiai gynybai.
  Pokičiu nebus bet pasirinkot tai kentėkit blogiausia bus jei ivels į karą.

 5. Anonimas parašė:

  KAS MELUOJA,TAS IR VAGIA.kieno cia istarta fraze? stai jums dar penki metai GEROVES. slava ukraina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto