Prireiks lemiamų rungtynių

Trečiadienį Lietuvos salės futbolo A lygos atkrintamųjų varžybų antrose rungtynėse „VIP“ atsirevanšavo FK „Bruklinas“. Kuri iš komandų pateks tarp keturių stipriausiųjų, lems trečiosios rungtynės.

Pirmose rungtynėse nesėkmę patyrę mažeikiškiai, kovodami namuose, nuo pirmų minučių spaudė varžovus – kėlinio viduryje jie jau pirmavo rezultatu 3:0. Du įvarčius pelnė Edgaras Stankevičius, vieną – Pavelas Smolkovas. Paskutinę šio kėlinio minutę varžovai rezultatą sušvelnino, prasidėjus antram, skirtumą dar sumažino. Tačiau jau gana greitai Artūras Juchno ir Jonas Ulberkis pelnė po įvartį, dar po kelių minučių tie patys žaidėjai taikliai pasiuntė kamuolį į vartus, vėliau jį įmušė P. Smolkovas. „VIP“ šventė pergalę rezultatu 8:2.

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ komentavo: „Žaidimas buvo permainingas, nors varžovai bandė priartėti, mūsų vyrai buvo užsivedę, susikaupę ir progų nepraleido. Trečiosioms rungtynėms motyvacijos ieškoti nereikia, sieksime pergalės.“

Lemiamos komandų rungtynės vyks šį šeštadienį Vilkaviškyje.