Profsąjungų atstovė: švietimas paliekamas valstybinės politikos užribyje

Švietimo ir mokslo ministerijos archyvo nuotr.

Praėjusios savaitės pabaigoje vyko Švietimo ir mokslo ministerijos bei švietimo profesinių sąjungų atstovų susitikimas. Jo metu buvo pristatytos ir aptartos mokytojų darbo tvarkos alternatyvos, tačiau konkrečių susitarimų nebuvo pasiekta.
Lietuvos švietimo įstaigų profesinių sąjungų Mažeikių rajono susivienijimo pirmininkė Judyta Tekingunduz įsitikinusi: Švietimo ir mokslo ministerija mokytojams nenori pridėti nė vieno cento.

Dėl apmokamų valandų

Susitikime buvo kalbėta ir priartėta prie susitarimo dėl esminių etatinio mokytojų darbo apmokėjimo modelio nuostatų: pedagogo etatą sudarytų 36 valandos – kontaktinės (pamokoms skirtos) ir nekontaktinės. Tikslesnė jų sandara bus aptarta kituose susitikimuose. Etatas galės būti dalijamas. Taip pat galėtų būti numatyta kintamoji atlyginimo dalis už gerą darbą.
Lietuvos švietimo įstaigų profesinių sąjungų Mažeikių rajono susivienijimo pirmininkė Judyta Tekingunduz „Santarvei“ komentavo, kas buvo kalbėta Švietimo ir mokslo ministerijos bei švietimo profesinių sąjungų atstovų susitikime.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Profsąjungų atstovė: švietimas paliekamas valstybinės politikos užribyje”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Turi direktorius turėti galimybę pinigais ir bausti, ir skatinti mokytojus, o ne profsąjungos turi nustatyti kokios „žirklutės“ algose turi egzistuoti, nepriklausomai nuo darbo rezultatų, egzaminų ar testų rezultatų, nuo patyčių buvimo ar nebuvimo, bendro klasės klimato, vėl bandyti įvesti komunistinį, tarybinių ūkių lygiavos principą.

  2. KOL parašė:

    TOKIOS JUDITOS VADOVAUS MA4EIKIECIAI GAUS SPYGA/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto