Progimnazija laimėjo aktoriaus ir dainų atlikėjo vizitą

Sausio pabaigoje Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazijos mokinius aplankė režisierius, aktorius, pedagogas ir kompozitorius, vokalistas Vidas Bareikis. Jo viešnagę mokykla laimėjo dalyvaudama konkurse.

Socialiniuose tinkluose V. Bareikis surengė konkursą mokykloms – reikėjo atsiųsti klasės nuotrauką su „VB knyga“ ir laimėti jo apsilankymą mokykloje.

V. Bareikis sakė, kad apsilankymo tikslas – pristatyti mokiniams pirmą autorinę knygą „VB KNYGA. Kūrybinė autobiografija, natos, tekstai ir naudingi patarimai“.

1–8 klasių mokiniams atlikėjas pasakojo apie profesijų įvairovę, kryptingą svajonių ir tikslų siekimą, jų įgyvendinimą. Jis akcentavo, kad svarbus yra pasaulėžiūros plėtimas ir dalyvavimas socialiniuose projektuose, skatino mokinius būti motyvuotiems, drąsiems ir judėti pirmyn.

Progimnazijos mokiniai svečią pasitiko pasipuošę rožinės ir mėlynos spalvos drabužiais, įvairiais aksesuarais, kurie derėjo su „VB GANG“ „Eurovizijos“ atrankos pasirodymo estetika. Išreikšdami palaikymą, mokiniai atliko V. Bareikio pasirodymui „Eurovizijos“ atrankoje skirtą „chicken dance“ – viščiukų šokį.

V. Bareikis pasakojo apie savo kūrybinį kelią, padainavo savo kūrybos dainų, atsakė į vaikų klausimus. Mokiniai klausėsi, dainavo, šoko, juokėsi ir džiaugėsi svečio istorijomis, kurios ilgai išliks atmintyje. 
Atsisveikindamas V. Bareikis dvi knygas padovanojo progimnazijos bibliotekai ir dar dviem mokiniams.

Aušra MAJAUSKAITĖ,

Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazijos mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto