Psichologė: „Šiandieniniam žmogui nelengva išgirsti save“

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Šiaulietė psichologė Virginija Servutienė sako, jog žmogaus sveikatą didele dalimi lemia jo mintys. Lygiai taip, kaip prausiame savo kūnus, tvarkome namus, reikalinga ir minčių higiena. Kuo daugiau turime vidinės ramybės, tuo atsakingesni tampame už savo mintis.

Mažeikių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro kvietimu skaityti paskaitos „Kas neramina Jūsų širdį“ atvykusi V. Servutienė pakvietė auditoriją pabūti kartu, įgyti žinių, „pasisveikatinti“ ir paanalizuoti savo gyvenimo kelią. Ne pirmą kartą mažeikiškiams paskaitą skaičiusi psichologė pasidžiaugė susirinkusia pilna auditorija aktyvių, sveikatos priežiūra ir geros savijautos užsitikrinimu besidominčių mažeikiškių.
„Širdys visada eina ten, kur einame mes. Suprantu, kad kalbėdama galbūt pagausiu tokių jūsų minčių, kurios gal baugins, gal skaudins. Bet siūlau ne bėgti, o pagauti tą mintį, prijaukinti, susimąstyti, nes tik tada, kai širdžiai šilta, ji pradeda dirbti savo darbą“, – susimąstyti kvietė psichologė.
Visuomenei pristatydami būsimos paskaitos temą, jos organizatoriai informavo: „Nors stresas yra vienas pagrindinių rizikos faktorių, lemiančių bendrą sveikatos destrukciją, paskaitoje išgirsite ne tik apie stresą“.
Psichologės patarimai – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Psichologė: „Šiandieniniam žmogui nelengva išgirsti save“”

  1. untuonis parašė:

    Todėl,kad visškai kurti ir akli sėdi Lietuvos Seime! Jeigu būtų kitaip,tautiečiai nemigruotų iš šalies sotesnio duonos kąsnio užsidirbti sau ir savo tėvams..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto