Purvėniškiai rinkosi į kaimo šventę

Gausiausia Saulės gatvės komanda į šventę atėjo su savo vėliava. Nuotraukos iš asmeninio albumo

Purvėnuose vyko kaimo šventė „Tėveliai čia gyveno ir aš čia gyvenu“. Joje buvo gausu pramogų, koncertavo laižuviškiai.

Nugalėjo broliai

Tradiciškai buvo organizuotos krepšinio varžybos. Nugalėjo brolių Remigijaus, Aldo ir Gintaro Liaugminų komanda  „Bratkos“. Komandoje atsarginiu žaidėju buvo Aldo sūnus – Simas.
Gintaras Liaugminas laimėjo ir baudų rungtyje. Tritaškius geriausiai mėtė Mantas Paulauskas. Organizuoti krepšinio varžybas padėjo Vytautas Zibertas.
Renginio organizatorė Purvėnų bendruomenės pirmininkė Laima Virkutienė pasidžiaugė, kad Vytautas yra pirmas pagalbininkas rengiant bet kokias sporto varžybas: jis ir pats žaidžia, ir teisėjauja.

Stebino išradingumu

Vyko „madų šou“, kur pasirodė gatvių atstovai.
L. Virkutienė teigė, kad nustebino žmonių išradingumas. Čia buvo ir „Dama su šuniuku“, ir „Mažieji Žaliosios gatvės ambasadoriai“, įspūdinga jaunųjų pora, viešnios iš gretimo Sovaičių kaimelio. Raudonu kilimu pražingsniavo „Pievų gatvės mergaitė“, „Rytiečių pora“ iš Ąžuolų gatvės, pasidabinusi rugių apsiaustu „Liepų gatvės ponia“.
Ne tik aprangą, bet ir poetinius sugebėjimus demonstravo Vingio gatvės atstovė. Gausiausia Saulės gatvės komanda į šventę atėjo su savo vėliava, pasipuošusi atributika, buvo paruošusi prisistatymo dainą.

Už grožį – padėkos raštai

Renginyje pagerbti gražiai besitvarkantys kaimo gyventojai. Juos išrinko iš anksto sudaryta bendruomenės Tarybos komisija.
Padėkos raštai įteikti Elenai ir Antanui Baranauskams, Editai ir Arūnui Juškoms, Aldonai ir Antanui Poderiams, Silvai ir Olgirdui Bulauskiams, Zitai Svirušienei, Renatai ir Remigijui Liaugminams, Aldonai Černiauskienei ir jos dukrai Ritai Zibertienei bei Sovaičių kaimo gyventojams Irenai ir Algiui Jonaičiams.

Tradiciškai buvo organizuotos krepšinio varžybos. Nuotraukos iš asmeninio albumo

One Reply to “Purvėniškiai rinkosi į kaimo šventę”

  1. Kelionės draugė ir P... parašė:

    Šaunuolė Laimutė, kad organizuoja gražias šventes, kur kaimo žmonės gali parodyti save ir pasidžiaugti kitais. Stiprybės Tau, gerų norų ir naujų idėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto