Purvėnų jomarkėlyje – vietos gyventojų prekės

Paklausą turėjo Liudos Solovjovienės kepiniai. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Toks renginys Purvėnuose surengtas pirmą kartą. Kultūrinės veiklos organizatorė Laima Virkutienė pasidžiaugė, kad „pirmas blynas“ nebuvo prisvilęs.

Siūlė savo gaminius

Organizatorė pasakojo, kad jomarkėlyje, kuris buvo surengtas Juozapinių proga, buvo gausus prekių pasirinkimas. Buvo galima įsigyti bulvių, svogūnų, gėlių daigų, sūrių, kastinio, megztų kojinių,  papuošalų iš karoliukų, dekupažo technika puoštų žvakių, kepinių, drožinių iš medžio.
Savo gaminius ir produkciją siūlė aktyviai įvairiuose renginiuose dalyvaujančios Asta Norkienė, Zita Liaučiuvienė, Zofija Keršienė, Daiva Liaučiuvienė, mokiniai, kt.

Taps tradicinis

Renginio organizatorė L. Virkutienė pasidžiaugė, kad netrūko ir pirkėjų. Apsipirkę jie neskubėjo namo: pasiliko pabendrauti, minė Juzelės užduodamas mįsles.
„Taip smagu atitrūkus nuo darbų, rūpesčių, susibėgti būrin kaimynams“, – sakė „Santarvės“ pašnekovė.
Purvėnų kultūros namų darbuotoja tikisi, kad toks jomarkėlis ateityje taps tradiciniu, nes to pageidavo ir vietos gyventojai.

Purvėniškiai galėjo pasigrožėti ar įsigyti kaimyno laižuviškio Vytauto Vaizgėlos medžio drožinių. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto