Rajone lankėsi Raseinių anglų kalbos mokytojai

Laimos ŽILINSKIENĖS nuotr.

Pirmadienį su dalykiniu vizitu Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje ir Mažeikių švietimo centre lankėsi anglų kalbos mokytojai iš Raseinių rajono.

Atsakomasis vizitas

Rajono anglų kalbos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė, anglų kalbos mokytoja Lina Čepauskienė pasakojo, kad ši kolegų viešnagė – atsakomasis vizitas, nes praėjusiais metais į Raseinius buvo išvykę mūsų rajono anglistai.
„Mes tada jiems dovanų nuvežėme žemaitišką klumpę ir sutarėme, kai jie turės antrąją, atvažiuos į Mažeikius. Ilgai laukti nereikėjo – jie pas mus atvažiavo su savo klumpe“, – pasakojo L. Čepauskienė.

Stebėjo pamoką

Pirmiausia raseiniškiai užsuko į Sedą. Svečiai susipažino su miestelio istorija, apžiūrėjo įžymiąsias  jo vietas. Vytauto Mačernio gimnazijoje jie stebėjo pagal programą „Renkuosi mokyti“ dirbančio anglų kalbos mokytojo, netradicines pamokas vedančio Andriaus Gailiūno atvirą pamoką. Šis mokytojas Anglijoje baigė mokyklą, studijavo universitete, o paskui atvažiavo į Sedą mokytojauti.
Po to mokytojams surengta ekskursija po Renavo dvarą.

Pristatė naujoves

Mažeikių švietimo centre įvyko raseiniškių susitikimas su mūsų rajono anglų kalbos mokytojais. Metodinio būrelio pirmininkė L. Čepauskienė pristatė mažeikiškių mokytojų anglistų veiklą, nušvietė jų pasiekimus, papasakojo apie renginius, naujus pamokose taikomus mokymo metodus.
Raseinių rajono „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Albina Abromavičienė papasakojo apie savo pamokose taikomus mokymo metodus, apie naujas, efektyvias mokymo priemones.

Susitikimai naudingi

Senamiesčio pagrindinės mokyklos mokytoja Laura Rakauskaitė pristatė su vaikais sukurtą filmą, pasakojantį apie jiems patinkamas Mažeikių miesto vietas, kurias jie patys angliškai pristato.
Mokytoja L. Čepauskienė teigė, kad baigiantis susitikimui mokytojai draugiškai pasikalbėjo apie savo darbą, išsakė savo lūkesčius, aptarė problemas, nemažai kalbėjo apie vertinimo aspektus.
„Tokie pokalbiai visada būna naudingi, nes mes apsikeičiame savo patyrimais, naujausia informacija, kurios šiais laikais labai daug ir mes ne visada suspėjame viską įsisavinti“, – susitikimą apibendrino L. Čepauskienė.

Laimos ŽILINSKIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto