Rajone plečiasi „Saugios kaimynystės“ iniciatyva

Tulnikių gyventojai nusprendė gyventi kaimyniškai – įkurta „Saugios kaimynystės“ grupė. Nuotrauka iš policijos archyvo

Į Mažeikių mieste ir rajone veikiančių „Saugios kaimynystės“ grupių gretas įsiliejo dar viena narė – Reivyčių seniūnijos Tulnikių kaimas.

Dalyvaujant Reivyčių seniūnui Stanislovui Puteliui bei Tulnikių bendruomenės atstovams, rajono policijos komisariato prevencinio poskyrio pareigūnai „Saugios kaimynystės“ pirmininkei Ritai Valienei įteikė informacines iškabas, liudijančias, kad „Tulnikių kaime veikia saugios kaimynystės grupė“. Pareigūnai taip pat pabendravo su gyventojais, atsakė į juos dominančius klausimus.
„Šis pavasaris pažymėtas tuo, kad saugios kaimynystės idėja labiau domisi rajono apylinkių gyventojai – štai gegužės viduryje saugios kaimynystės grupė įkurta Sedos miestelio Sruojos gatvėje. Šiuo metu baigiamos ruošti procedūros ir artimiausiu metu saugios kaimynystės bendruomenė bus įregistruota Žemalėje. Čia taip pat idėjai pritarė visa bendruomenė, o ne viena gatvė. Norą gyventi saugiai taip pat jau išreiškė Buknaičių ir Auksūdžio gyvenviečių žmonės, grupėms įkurti ruošiami dokumentai“, – sakė bendruomenės pareigūnė Violeta Grigaitienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Rajone plečiasi „Saugios kaimynystės“ iniciatyva”

  1. O Užlieknė? parašė:

    O Užlieknei vis dar nereikia saugios kaimynystės? Gaisrai ir kapinių paminklų dergimas tęsiasi, bet visiems gerai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto