Rajone rengiamasi suaugusiųjų gyvensenos tyrimui

Suaugusiųjų gyvensenos tyrimo rezultatai bus pateikti, išanalizavus ir apibendrinus visų jo dalyvių atsakymus. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Balandžio ir gegužės mėnesiais rajono gyventojai bus kviečiami atsakyti į specialistų pateiktus klausimus apie jų gyvenseną. Higienos instituto inicijuotu tyrimu norima išsiaiškinti, kokia yra žmonių gyvensena, kokie veiksniai ją lemia.
Apibendrinta informacija bus naudojama, planuojant priemones, padedančias saugoti ir stiprinti mūsų sveikatą.

Tyrimas bus vykdomas visose Lietuvos savivaldybėse. Prieš kelerius metus šalyje jis jau vyko, numatoma jį toliau kartoti kas 4 metus.
Kiekvienoje savivaldybėje apklausą vykdo Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Jie atsitiktiniu būdu atrinks 18 metų ir vyresnius asmenis bei paprašys jų atsakyti į specialiuose klausimynuose surašytus klausimus.
Apklausa – anoniminė, todėl respondentams nereikės nurodyti savo asmenį identifikuojančių duomenų. Suaugusiųjų gyvensenos tyrimo rezultatai bus pateikti, išanalizavus ir apibendrinus visų jo dalyvių atsakymus.
Kaip teigia Mažeikių visuomenės sveikatos biuro specialistai, dalis jų tyrime dalyvauti kvies įvairiose rajono švietimo įstaigose dirbančius asmenis, kita dalis belsis į mažeikiškių namų duris.
Gyventojai apklausos vykdytojus galės atpažinti iš jų ryškiaspalvių liemenių su Mažeikių visuomenės sveikatos biuro ženklais. Be to, bus aiškiai matomi specialistų vardai ir pavardės.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Rajone rengiamasi suaugusiųjų gyvensenos tyrimui”

  1. algas zmonems pakelkite parašė:

    ir apsimyze verslininkai Mazeikiuose bei rajone nustokite moketi minimumus kai zmones dirba po 12-16 valandu per diena. Tai liecia visas firmas mokancias ir mokejusias anksciau pinigus vokeliuose. Dideles baudos bus skiriamos jusu menkystiniam vadovavimui, konfiskuosim netgi turta issiaiskinus ilgameti mokesciu slepima. Dirbat valstybei, zmonems, o ne savo vargsu vergu smegeneliu apitetui zadinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto