Rajono krepšinio lygoje – finalų kovos

Pirmoje dvikovoje dėl rajono čempionų vardų „Sedula“ (žalia apranga) nusileido
„Silverstars“ jaunimui. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Savaitgalį Mažeikių rajono krepšinio lygoje ne tik paaiškėjo antrasis finalo dalyvis, bet ir sužaisti pirmieji susitikimai kovose dėl apdovanojimų. 

Rajono krepšinio lygos komandos iš Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos sporto salės persikėlė į „Ventos“ progimnazijos sporto salę ir šis organizatorių žingsnis pasiteisino: finalai sulaukė gausaus sirgalių būrio.

Šeštadienį trečioje pusfinalio dvikovoje susitiko „ORLEN Lietuva“ ir „Silverstars“ ekipos. Po atkaklios kovos pergalę 89:81 iškovojo pastaroji ekipa. Laimėjusi pusfinalio seriją rezultatu 2:1 ji iškovojo teisę žaisti lygos finale.

Sekmadienį pirmosios į aikštelę išbėgo komandos, kovojančios dėl bronzos apdovanojimų, – susitiko „Varduva-Specnuoma“ ir „ORLEN Lietuva“. Nors beveik visas rungtynes „varduviečiai“ iniciatyvą turėjo savo rankose, tačiau rungtynių pabaigoje „ORLEN Lietuva“ atstovai sumažino jų pranašumą iki penkių taškų, sugrąžino intrigą, tačiau pergalės jiems pasiekti nepavyko – „Varduva-Specnuoma“ triumfavo rezultatu 87:75 ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Tokiu pat rezultatu serijoje dėl lygos nugalėtojų vardų pirmauja ir „Silverstars“ – pirmoje dvikovoje ši komanda 82:65 įveikė „Sedulą“.

Antri finalų susitikimai bus žaidžiami šį šeštadienį nuo 11 val. „Ventos“ progimnazijos sporto salėje. Jeigu komandoms prireiks trečių rungtynių, jos vyks kovo 25 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto