Rajono moksleiviai improvizavo pagal M. K. Čiurlionį

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje vyko koncertas-paroda „Mikalojaus Konstantino Čiurlionio spalvų ir garsų pakylėti“, skirta kompozitoriaus 140-ųjų gimimo metinių jubiliejui.

Šiame renginyje dalyvavo Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos kolektyvai, rajono mokyklų mokiniai pristatė kūrybinius darbus, sukurtus dailininko ir kompozitoriaus M. K. Čiurlionio kūrinių motyvais.
Į didžiulį mokyklos vestibiulį vos sutilpusius įvairiausia technika atliktus darbus pristatė moksleiviai iš Mažeikių Merkelio Račkausko, Gabijos, Viekšnių, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų, Kalnėnų, Pavasario, Sodų ir Ukrinų pagrindinių mokyklų bei Moksleivių namų.
Koncerto vedėjas Ričardas Grušas pristatė Pavasario pagrindinės mokyklos dailės mokytoją Aleksandrą Novaką, sumaniusį surengti tokią parodą ir pasiūliusį savo kolegoms paraginti mokinius darbais prisiliesti prie M. K. Čiurlionio kūrybos.
Rajono dailės mokytojų vardu kalbėjusi Gabijos gimnazijos pedagogė Audronė Mažeikienė samprotavo apie tai, kaip kūrybingiems žmonėms kyla įvairiausios idėjos, iš kurių atsiranda meno kūriniai.
Visas renginys buvo dviejų menų – dailės ir muzikos – sintezė: intarpuose tarp muzikinių kūrinių savo darbus, mintis apie M. K. Čiurlionį pristatė parodoje dalyvaujantys mokiniai.

2 Atsakymai į “Rajono moksleiviai improvizavo pagal M. K. Čiurlionį”

  1. Miglė parašė:

    Gal nesiklausė kokios mokyklos :D :D juk jie ne kažką stipriai dirba, tik politiką vaikosi kaip šunys dešrą :D :D :D :DD

  2. Keista parašė:

    Keista, renginyje mokyklų dalyvavo ir daugiau, bet jos neminimos. Įdomu, kodėl?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto