Rajono stalo teniso čempionate pasižymėjo jaunimas

Rajono čempionato prizininkai: (iš kairės) Lukas Frejeris, Irmantas Daukontas ir Faustas Rozga. Egidijaus VIDEIKOS nuotrauka

Sekmadienį vyko rajono stalo teniso asmeninės pirmenybės, jose varžėsi beveik trys dešimtys rajono sportininkų.

Prieš kovo pradžioje vyksiantį Lietuvos stalo teniso asmeninį čempionatą rajonuose surengiamos vietos pirmenybės. Šiemet dėl mūsų rajono čempiono vardų į kovą stojo 28 stalo tenisininkai, trūko tik Arnoldo ir Toneto Domeikų.
Po kovų pogrupiuose ir finaliniame etape dėl rajono čempiono vardo susikovė 16-metis Irmantas Daukontas ir patyręs tenisininkas Faustas Rozga.
I. Daukontas varžovą nugalėjo rezultatu 3:1 ir pirmą kartą tapo rajono čempionu. Trečią vietą iškovojo kitas Raimondo Jackevičiaus auklėtinis – 16-metis Lukas Frejeris, tokiu pat rezultatu įveikęs Gvidą Rozgą.
I. Daukontas rajono čempionu tapo ir mišrių dvejetų varžybose – poroje su Rusne Vasaryte, o vyrų dvejeto varžybose poroje su L. Frejeriu jis pelnė antrą vietą, finale nusileidę rajono čempionais tapusiems Faustui ir Gvidui Rozgoms.
Rajono čempionės titulą iškovojo R. Vasarytė, nugalėjusi Ramunę Tumėnienę, trečia liko Amelija Nicytė.

One Reply to “Rajono stalo teniso čempionate pasižymėjo jaunimas”

  1. Vilija parašė:

    Labai jaučiama diskriminacija, kai dedamos iš stalo teniso varžybų vien tik vaikinų ir vyrų nuotraukos, atrodo, kad moterys ir merginos varžybose nedalyvauja, paminėta straipsnyje apie jas vos vienas sakinys. Ir taip daroma jau ne pirmas kartas. Merginoms ir moterims jokios pagarbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto