Rajono Taryboje priesaiką davė naujas narys

Tarybos posėdis vyko neiprastoje aplinkoje: Renavo rūmų veidrodžių salėje. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį įvyko išvažiuojamasis Savivaldybės tarybos posėdis: šį kartą politikai posėdžiavo kiek neįprastoje vietoje – restauruotuose Renavo dvaro rūmuose.
Prisaikdintas naujas Tarybos narys.
Tarybos nariai dalyvavo iškilmingoje restauruotų Renavo dvaro sodybos rūmų atidarymo šventėje.

Taryboje pasikeitimai

Taryboje įvyko permainų: į Vilnių išvykusį atsistatydinusį Tarybos narį, koalicijos „Kitaip“ atstovą   Rosvaldą Gorbačiovą, pakeitė jo koalicijos kolega verslininkas, „Santarvės“ laikraščio leidėjas Alvydas Balčiūnas. Naująjį Tarybos narį prisaikdino ir Tarybos nario mandatą įteikė Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas.
Tarybos pirmininkas Antanas Tenys Tarybos vardu dėkojo R. Gorbačiovui už darbą tiek iki rinkimų, tiek po rinkimų Taryboje: jis buvo aktyvus, darbštus ir teikė įvairių gerų pasiūlymų.
„Mes galvojame, kad ir ateityje iš šešiasdešimt savivaldybių Mažeikiai Rosvaldui nebus paskutinėje vietoje, o po Vilniaus bus bent antroje vietoje“, – linkėjo A. Tenys.
R. Gorbačiovas dėkojo visiems už gražias palydas, už jam suteiktą garbę būti Tarybos nariu.
Tarybos nario mandatus yra gavę dar du koalicijos „Kitaip“ kandidatai – Deivydas Vyniautas ir Darius Seilius.
A. Balčiūnas – antrasis šios kadencijos Tarybos narys, pakeitęs atsistatydinusį kolegą. Balandžio mėnesį bendrovės „Mažeikių autobusų parkas“ direktoriumi paskirtą per „tvarkiečių“ sąrašą į Tarybą patekusį Arvydą Šemetą Taryboje pakeitė taip pat partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašo kandidatas Vytautas Visminas.

Naująjį Tarybos narį Alvydą Balčiūną pirmasis pasveikino Zenonas Vaigauskas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Tikisi tolimesnio bendradarbiavimo

Ką tik Tarybos nario mandatą gavęs A. Balčiūnas žadėjo dirbti, kaip pasakyta priesaikoje.
„Noriu pasakyti ačiū žmonėms, kurie išreiškė pasitikėjimą manimi rinkimuose: tai yra nepamiršta ir žinoma. Dirbsim, stengsimės rajono bendruomenės labui. Gaila, kad prarandame Rosvaldą Gorbačiovą, nes rajonui jis buvo puiki asmenybė, kuri galėjo tarpininkauti tarp didžiosios valdžios ir rajono, būti tiltu dėl investicijų, dėl plėtros, dėl kitokio laisvo požiūrio. Išleidžiame su viltimi, kad jis vis tiek Mažeikių nepamirš ir padės ateityje. Tai yra didis žmogus ir į politiką žengs toliau“, – viltį išreiškė A. Balčiūnas.
Naujasis Tarybos narys dėkojo ir visai koalicijai „Kitaip“, darniai ir draugiškai dirbusiai per rinkimų kampaniją ir po to.

Pasirašyta sutartis

Pasibaigus Tarybos posėdžiui, jos nariai buvo pakviesti į iškilmingą atnaujintų Renavo dvaro rūmų atidarymą. Naujam gyvenimui prisikėlusį pastatą pašventino Židikų klebonas Egidijus  Jurgelevičius.
Pirmoji ekspozicija rūmuose: Vilniaus dailės akademijos Telšių dailės fakulteto studentų darbai. Savivaldybės meras A. Tenys su šios aukštosios mokyklos rektoriumi Audriumi Klimu pasirašė sutartį dėl tolimesnio bendradarbiavimo edukacijos srityje.

10 Atsakymų į “Rajono Taryboje priesaiką davė naujas narys”

 1. runkelis parašė:

  Naujas tarybos nari Balciunai kada leisi grybauti ant savo pastato stogo

 2. Julius parašė:

  AKBirželis 15, 2011 19:39kodėl lietuviams neptaus žydais? Neseniai skaičiau skelbima, kad Vilniaus gimnazija ieško žydų kalbos mokytojo jam buvo siūlomas atlyginimas kiek daugiau kaip 6000 litų. Įdomu ar tiek gauna koks lietuvių kalbos mokytojas? Taigi net ir katalikybė yra pigi va tikras, ortodoksinis judaizmas dabar pasaulyųje turi vertę. (Nežinantiems priminsiu, kad krkščionys Judėjoje buvo tik nedidelė sekta iki romėnams numalšinant žydų sukilimą tad katalikybė irgi tėra žydų tikėjimo atmaina) Nesuprantu ko tie katalikai taip save sureikšmina jų pasaulyje net ir oficialiai liko visai nedaug

 3. Laikraščiui parašė:

  Mieli žurnalistai ir leidėjai, kaipgi čia atsitiko, kad prasprūdo toks neprofesionalumas. Pasižiūrėkite į straipsnio antraštę ir nuotrauką. Juk nuotraukoje to naujo nario net nesimato. Nesvarbu, kad tikimasi, jog ir be to jį visi pažįsta. Pagal pavadinimą nuotraukoje turėjo būti būtent jis. O jei jau nenori rinkėjams rodytis, tai ir pavadinimą reikėjo kitokį sugalvoti. Sėkmės.

 4. OI OI parašė:

  Kokia negraži ten sėdi priekyje

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  ,,Gaila, kad prarandame Rosvaldą Gorbačiovą, nes rajonui jis buvo puiki asmenybė, kuri galėjo tarpininkauti tarp didžiosios valdžios ir rajono, būti tiltu dėl investicijų, dėl plėtros, dėl kitokio laisvo požiūrio. Išleidžiame su viltimi, kad jis vis tiek Mažeikių nepamirš ir padės ateityje. Tai yra didis žmogus ir į politiką žengs toliau“, – viltį išreiškė A. Balčiūnas.“
  Pirmas viešas nusišnekėjimas. ,,Didis žmogus“ – taip buvo kalbama apie Leniną, bet apie Gorbačiovą dar ne…Kodėl laikote rinkėjus visiškais debilais. Vietoj tuščių žodžių reikėjo pateikti konkrečiai nuveiktų darbų sąrašą, ir ne tik išeinančio (o galėjo ir tyliau išeiti, taip kaip dirbo). Suprantama, kad ,,atėjusiam“ nenaudinga Santarvėje rašyti apie kitų , ypač valdančių ,,tarybukų“ darbą, bet kad jie ir neturėtų ką pasakyti, nebent kiek posėdžių dalyvavo skundus svarstant (lyg tai rinkėjams tai būtų svarbiausia) tai ir išvilk juos į dienos šviesą. Visi matom, kad Daiva sugeba skundus rašyti, o ką sugeba kiti, ar tik juos aptarinėti…

 6. dar parašė:

  vienas buves naftos specialistas….

 7. to iš mažens parašė:

  Gerai,kad atsivedė , nes iš mamos išmoks TIESOS paieškų meno.Sėkmės Jums ,Daiva!

 8. iš mažens parašė:

  tegu mokosi mamos skundimų ir priekabių meno

 9. Jonas parašė:

  Daivutė atsivedė

 10. klausimas parašė:

  Salėje sėdi ( nuotraukoje) mergaitė,ką ji ten veikia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto