Rajono žmonės Velykas pasitiks papuošę aplinką

Sedos pirminės sveikatos centro darbuotojų kolektyvo sukurtos velykinės kompozicijos fragmentas.

Kaip ir visos Lietuvos, taip ir mūsų rajono gyventojai ruošiasi didžiausiai pavasario šventei – Velykoms. Žmonės tvarkosi savo namus, kiemus, kaip išmano ir geba, puošia miestų, miestelių, kaimų viešąsias erdves.

});

„Santarvės“ kalbintos pašnekovės tikino: visa tai daroma siekiant „nuspalvinti“ po žiemos vis dar nykią aplinką, suteikti gerų emocijų sau ir kitiems.

Mokyklos kūriniui – mažeikiškių dėmesys

Antradienį praeiviai ir automobiliais pravažiuojantys žmonės stebėjosi Mažeikiuose, Taikos ir Draugystės gatvių sankirtoje, pamatytu vaizdu – ant tarp dviejų pastatų nutiesto kabelio pakabintu ir vėjyje besiplaikstančiu didžiuliu spalvotu audiniu. Panašus audinys nuo antradienio kabo ir ant pėsčiųjų viaduko per geležinkelį.

Mažeikių dailės mokyklos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Visa medžiaga, pateikta laikraščio „Santarvė“ interneto svetainėje „www.santarve.lt“ yra UAB „Santarvės laikraštis“ nuosavybė. Svetainės informacijos arba jos dalių negalima dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Santarvės laikraštis“ įgaliotų darbuotojų leidimo
© Visos teisės priklauso UAB „Santarvės laikraštis“.