Rastas stipriai sužalotas vaikinas

Sekmadienį apie pusę septynių ryto Žemaitijos gatvės 32-ojo namo gyventojai rado ant vejos šalia trečiosios laiptinės gulintį jauną vyriškį. Ant jo veido matėsi smurto žymės, jis buvo be sąmonės. Mažeikių ligoninės reanimacijos skyriuje jam buvo nustatyti galvos ir veido sumušimai, smegenų sukrėtimas ir koma. Pablogėjus nukentėjusiojo būklei, jis buvo išvežtas į Klaipėdos ligoninės reanimacijos skyrių.
Pasak rajono Policijos komisariato viršininko pavaduotojo Sauliaus Rumšos, jau nustatyta, kad tai 25-erių metų Ramūnas R., gyvenantis Žemaitijos gatvėje. Kol kas išsiaiškinta tik tiek, kad išvakarėse jis su kompanija linksminosi. Tačiau kartu šventę draugai teigė, kad namo Ramūnas išėjo sveikas. Dėl sužalojimų kalti asmenys kol kas nėra nustatyti.
S. Rumša prašo gyventojus, kurie galbūt matė muštynes (preliminariais duomenimis, nukentėjusysis stumdėsi su dviem vaikinais), pranešti apie tai į Policijos komisariatą telefonais 98150 arba 02. Šios aplinkybės gali būti labai svarbios tolesniam įvykio tyrimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto