Reabilitacijos centrui mažeikiškis parūpino knygų

Tokią knygų siuntą iš Henriko Nagio viešosios bibliotekos Gintautas prieš Velykas nuvežė į reabilitacijos centrą Latvijoje. Autorės nuotr.

Į redakciją užėjęs mažeikiškis papasakojo apie savo sumanymą parūpinti knygų viename Latvijos kaime įsikūrusio psichosocialinės reabilitacijos centro gyventojams ir klausė, ar būtų galima per laikraštį išreikšti padėką prie šios idėjos įgyvendinimo prisidėjusiems Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos darbuotojams.

});

Dovanotų knygų ir gerų žmonių paaukotų produktų reabilitacijos centre „Patverums“ besigydantys žmonės sulaukė prieš pat Velykas.

Trūksta dar neskaitytų knygų

Gintautas Bernotas – tokiu vardu ir pavarde prisistatė iš Skuodo kilęs, bet Mažeikiuose daug metų gyvenantis ir save mažeikiškiu vadinantis „Santarvės“ skaitytojas.

Jis pasakojo apie savo gyvenimą neslėpdamas, kad buvo įklimpęs į priklausomybę nuo alkoholio. Norėdamas ją įveikti vyriškis kelis mėnesius praleido labdaros ir paramos fondo „Prieglobstis“ psichosocialinės reabilitacijos centre Dabikinėlės kaime, Akmenės rajone, o...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto