Regioninei Mažeikių ligoninei – šimtas metų

Autorės nuotr.

Penktadienio popietę šalia Mažeikių muziejaus įvyko Mažeikių ligoninės 100-mečiui skirtas minėjimas bei tai progai skirtos parodos „Darbe ir po darbo“ pristatymas.
Buvę ir esami ligoninės darbuotojai, savivaldos atstovai dalijosi prisiminimais apie įstaigos praeitį ir dabartį, apžiūrėdami parodą džiaugėsi kolegų profesiniais pasiekimais, meniniais gebėjimais.

Renginio metu tylos minute pagerbti Anapilin išėję šimtmečio sulaukusioje ligoninėje kadaise dirbę, ją kūrę gydytojai, slaugytojai, pagalbiniai darbuotojai.
Dabartinis ligoninės direktorius Sigitas Kaktys renginio dalyviams priminė pagrindinius įstaigos istorijos akcentus.
Jubiliejaus proga ligoninės darbuotojų kolektyvą sveikino Seimo nariai Laima Nagienė ir Valius Ąžuolas, Mažeikių rajono savivaldybės atstovai, kolegos iš mieste veikiančių pirminės sveikatos priežiūros bei privačių gydymo įstaigų.
Muzikinę programą renginyje atliko Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokiniai bei mokytojai.

Autorės nuotr.

Prapliupęs lietus pakoregavo renginio scenarijų ir norintieji suskubo apžiūrėti parodos „Darbe ir po darbo“. Joje eksponuojami kadaise medikų naudoti darbo įrankiai, gausybė nuotraukų, dokumentų. Taip pat ir ligoninės esamų bei buvusių darbuotojų laisvalaikiu sukurti rankdarbiai, karpiniai, paveikslai, nuotraukos iš kelionių, pelnyti apdovanojimai.
Paroda muziejuje veiks iki birželio 28 dienos.

2 Atsakymai į “Regioninei Mažeikių ligoninei – šimtas metų”

  1. Taip parašė:

    Nu labai gera charakteristika,visur kur kriminalas ten ir Kaktis,ir visur islenda sausas.Apsimokėjo buti ministru,tada ir jura iki keliu.galim ir vaikus zudyti.Įdomu,kiek turi vaikų nutrenkti,kad pasodintų…Ot teisingoji lietuviška teisėsauga…net iš darbo vaikžudžiai neatsistatydina,nebūtų konservai labdzberginiai

  2. Sigučiui parašė:

    Ko Jūs dedat vaiko žudiko nuotraukas? To, kuris vengė atsakomybės, užsakinėjo feikinas ekspertizes ir tik įrodymų priremtas ir sukdamas savo uodegą sutiko su ~100.000 € kompensacija.
    Ar tiek verta vaiko gyvybė? Vaiko, kuris galbūt būtų ko nors pasiekęs ir atnešęs pasauliui tūkstanteriopą naudą???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto