Regioninėje konferencijoje – atvejo vadybos iššūkiai ir pasiekimai

Nuotr. iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos archyvo

Vasario 1 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centras organizuoja regioninę konferenciją „Sėkmingas atvejo vadybos procesas – nuo ištakų iki šių dienų“.

Renginyje dalyvauja socialinių paslaugų centrų atvejo vadybininkai ir socialiniai darbuotojai iš Akmenės, Joniškio, Mažeikių, Plungės, Telšių, Skuodo, Šiaulių rajonų ir Rietavo savivaldybių, kviestiniai svečiai.

Konferencijos programoje numatyta 10 įvairios trukmės pranešimų, susijusių su atvejo vadyba –kompleksinės pagalbos vaikui ir šeimai organizavimu bei teikimu, siekiant jiems padėti įveikti iškilusius sunkumus.

„Dirbant ir teikiant pagalbą šeimai, kyla poreikis išsigryninti aktualias temas, aptarti svarbius  klausimus su kolegomis iš kitų rajonų, diskutuoti, pasidalyti darbo patirtimi, keistis nuomonėmis bei megzti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro socialinio darbo organizatorė Erika Nagienė, kartu su kolege Kristina Baškiene moderuojanti šią konferenciją.

Renginio organizatoriai už bendradarbiavimą dėkoja viešajai įstaigai „Via alba“ ir Mažeikių Henriko Nagio viešajai bibliotekai.

One Reply to “Regioninėje konferencijoje – atvejo vadybos iššūkiai ir pasiekimai”

  1. Marytė parašė:

    Gal konferencijos įrašu galėtumėte pasidalinti atvejo vadybininkų grupėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto