Regioninio parko direktorius pristatė savo knygą

Andrius Almanis pristatytė savo knygą „Nežinomų metų pavasaris“. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienį viekšniškiams buvo pristatyta akmeniškio Ventos regioninio parko direktoriaus Andriaus Almanio knyga „Nežinomų metų pavasaris“.

Netrūko sveikinimų

Tądien  Viekšnių miestelio gyventojai patenkino savo smalsumą, ateidami susipažinti su čia pat dirbančiu akmeniškiu. Dauguma viekšniškių anksčiau net neįtarė, kad A. Almanis yra kuriantis žmogus.
Viekšniškiai sveikino knygos autorių ir linkėjo kūrybinės sėkmės. Viekšnių lopšelio-darželio „Liepaitė“ atstovė paprašė jo sukurti ką nors mažiesiems.
Skambūs buvo viekšniškių palinkėjimai, anot jų, knygos autoriaus mūzai – jo žmonai. Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius A. Almaniui prisipažino jau seniai perskaitęs jo knygą ir vienas jo svariausių linkėjimų buvo – pradėjus nesustoti!
Su knyga ir jos autoriumi supažindino Viekšnių filialo bibliotekininkė Sniegina Chriščinavičienė.
„Lengvutė – ją galima skaityti ir sėdint, ir stovint, ir net naktimis – lovoje. Antra – pažvelgęs į ją, susitinki su saulės, debesų, dangaus ir visos mūsų gamtos spalvomis. Trečia – ją galima skaityti  nuo bet kurio puslapio: tiek nuo galo, tiek nuo pabaigos“.

Nuo filosofinių išvedžiojimų iki humoro

Prisistatydamas viekšniškiams A. Almanis apie save  papasakojo daug juokingų gyvenimo situacijų. Prisiminė gana disciplinuotą gyvenimą iš savo septyniolikos metų, atiduotų Lietuvos kariuomenei. Taip pat knygos autorius gausiai pažėrė filosofinių išvedžiojimų, kurių netrūksta ir pristatomame leidinyje.
Autoriaus knygoje yra visko: nuo erotinio humoro iki mistinio realizmo, nuo alternatyvios istorijos iki pusiau politinių satyrų. Anot autoriaus, knyga tinkama skaityti ir prieš miegą (nors nemigdo), ir pertraukėlių darbe arba paskaitose metu (nes yra ir trumpų kūrinių).
„Čia sutiksite įvairiausius herojus – supercivilizacijos kiborgus ir lietuvišką aitvarą, niekada nenusimenantį avantiūristą ir vargšą vilkolakį… Nors knyga skirta vidutinio ir vyresniojo priešpensinio mažiaus žmonėms, bet tinka ir visiems kitiems, mokantiems skaityti“, – apie savo knygą kalbėjo autorius.

Su knyga ir jos autoriumi supažindino Viekšnių filialo bibliotekininkė Sniegina Chriščinavičienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto