„Regitra“ mažina būsimų vairuotojų eiles

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Valstybės įmonė „Regitra“, siekdama sudaryti sąlygas būsimiems vairuotojams egzaminus laikyti greičiau, įvedė trumpalaikę priemonę. Vasario mėnesį egzaminai vyksta ir pirmadieniais.

Priiminės ir pirmadieniais

Praėjusių metų piku – rugpjūčio mėnesį – egzamino tekdavo laukti vidutiniškai apie 35 dienas, o šių metų pradžioje – apie 32 dienas.
„Didžiausią įtaką pailgėjusiam laukimo laikui turėjo pandemija ir jos sukelti padariniai. Karantino laikotarpiu praktikos egzaminai nebuvo organizuojami. Padidėjęs sergančių klientų ir darbuotojų skaičius trikdė įprastą mūsų veiklą“, – šios naujovės priežastis paaiškino „Regitros“ generalinis direktorius Vaidas Dominauskas.
Siekiant sudaryti galimybę būsimiems vairuotojams praktikos egzaminus laikyti greičiau, šį mėnesį VĮ „Regitra“ didžiojoje dalyje padalinių juos organizuoja šešias dienas per savaitę. Norintieji jau gali registruotis ir pirmadieniais, kurie anksčiau buvo nedarbo diena.

Egzaminai skaičiuojami tūkstančiais

Įmonės Mažeikių filiale pirmą vasario pirmadienį vairavimo egzaminai vyko, o ar jie tomis dienomis vyks ir vėliau, paaiškės po registracijos, kai bus žinomas norinčiųjų juos laikyti skaičius.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “„Regitra“ mažina būsimų vairuotojų eiles”

  1. Stasys parašė:

    Kaip spauda operatyviai dirba, jau puse vasario praėjo.

  2. Anonimas parašė:

    O korupcija ar mažina Regitra? :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto