Reidas vairuotojus sudrausmino tik kuriam laikui

Visą praėjusią savaitę vyko reidai vairuotojų blaivumui tikrinti. Įkaušusių prie vairo nustatyta nedaug. Tačiau eismo įvykių statistika rodo, kad po savaitgalio viskas vėl grįžo į senas vėžes. PATIKRINTA PUSTREČIO
TŪKSTANČIO
VAIRUOTOJŲ

Visą praėjusią savaitę rajono keliuose vyko reidai – buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas. Kiekviename reide vienu metu dalyvavo po devynis policijos pareigūnus.
„Per savaitę patikrinome 2489 vairuotojus, iš kurių keturi buvo neblaivūs (trims užfiksuotas lengvas, vienam – vidutinis girtumas – V. S.). Dvidešimt vairuotojų buvo vartoję alkoholį, tačiau jų girtumas neviršijo leistinos alkoholio normos – 0,4 promilės. Per tas dienas buvo nustatyta šešiasdešimt kelių eismo taisyklių pažeidėjų“, – rezultatus pristatė rajono eismo priežiūros poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.
Naktis iš pirmadienio į antradienį optimistines policijos nuotaikas nubraukė: sulaikyti trys neblaivūs prie vairo. Laikinasis eismo priežiūros poskyrio viršininkas Arūnas Kontvainis juokavo: „Matyt, vairuotojai skaito laikraščius, žiūri televiziją – Europos kelių policijos tinklo iniciatyva surengtas savaitės reidas buvo plačiai nušviestas. Jo rezultatai mus tenkino, tačiau dienos po jų – ne. Dabar savo iniciatyva rengsime vietinius reidus, tikrinsime vairuotojų blaivumą, prisidėsime prie respublikinių prevencinių priemonių“.
VAŽNYČIOTOJAS
UŽMIGO

Pirmadienį užregistruotos dvi avarijos, kurių aplinkybės – identiškos. Aštuonioliktą valandą kelio Mažeikiai–Tauragė antrajame kilometre neblaivaus (2,57 promilės) Romo K. vairuojamas „VW Transporter” nesilaikė saugaus atstumo, nesustojo ir trenkėsi į „Peugeot 605“ galinę dalį. Po avarijos jos kaltininkas iš įvykio vietos nuvažiavo, tačiau greitai buvo sulaikytas. Tą pačią dieną Skuodo ir Algirdo gatvių sankryžoje į „BMW 735“ trenkėsi neblaivaus Romo B. vairuojamas „VW Passat“. Panašus įvykis su neblaiviu vairuotoju užregistruotas ir birželio devintąją. Kelyje Mažeikiai–Tauragė Darius K. su „Ford Probe“ atsitrenkė į „BMW 520“.
„Nuo birželio aštuntosios iki dvyliktosios užregistruotos net aštuonios avarijos, kai vairuotojai neatsargiai manevruoja atbuline eiga. Kurioziška avarija užregistruota šeštadienio vakarą. Į namus Eglesių kaime iš šventės brička, traukiama arklio, važiavo kalvis Vaclovas P. Žmogus gal kiek padaugino, užsnūdo, ir brička, nepalikus saugaus tarpo, apgadino automobilį „MB 240“. Vadeliotojui po avarijos buvo nustatytas lengvas girtumas – 1,39 promilės”, – pasakojo A. Kontvainis.
IEŠKOMA „PABĖGĖLIŲ“
Gegužės trisdešimtąją po aštuonioliktos valandos Naftininkų gatvėje, prekybos centro „Norfa“ automobilių stovėjimo aikštelėje, transporto priemonė kliudė stovėjusį „Citroen ZX“ ir nuvažiavo. Liudininkai matė, kad tai buvo pilkos spalvos „Audi 80“.
Birželio antrosios vakarą Draugystės gatvės 20-ojo namo kieme buvo apgadintas automobilis „Ford Sierra“. Jį apgadinęs raudonos spalvos „VW Passat“ iš avarijos vietos nuvažiavo.
Birželio aštuntąją Rubikų kaime buvo apgadinta kapinių tvora. Pagal stiklo šukes ir detales nustatyta, kad į ją rėžėsi tamsios spalvos „BMW“.
Policininkai prašo mažeikiškių, kurie matė minėtus įvykius arba žino, kur yra Rubikų kaime avariją padaręs automobilis ar jo vairuotojas, paskambinti į Policijos komisariatą telefonais 02 arba 98150.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto