Reivyčių seniūnijos žmonės moka ir dirbti, ir ilsėtis

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Tęsdami išvykų ciklą „Santarvė“ – arčiau namų“ antradienį lankėmės Reivyčių seniūnijos Leckavos, Buknaičių ir Urvikių kaimuose.

Laukia pastato remonto

Jaukūs Leckavos bendruomenės namai įsikūrę buvusios mokyklos pastate: kambarys suremontuotas, sudėti nauji langai, durys, šilumą skleidžia didžiulė krosnis.
Bendruomenės pirmininkė Ona Savickienė apgailestauja, kad toks jaukus nėra visas pastatas – pirmas jo aukštas priklauso bendruomenei, o antrasis, kuriame yra didžiulė salė ir biblioteka, – Urvikių kultūros centrui ir Viešajai bibliotekai.
„Suremontuoti tik bendruomenės namai, o visas kitas pastatas – be remonto: kiauri langai, senos durys, baigia nugriūti ir lauke esantis tualetas. Visa tai mums pažadėta sutvarkyti, net šildymo katilas turėtų būti įrengtas. Kiek žinau, net sąmata remontui yra sudaryta, bet kada tai bus – neaišku“, – kalbėjo bendruomenės vadovė.
Leckavos seniūnaitė Bronislava Burovė įvardijo sezoninę problemą – neaišku, kur dėti lapus. Deginti jų negalima, kai nugrėbiamos viešosios erdvės, jie sudedami į vieną krūvą, bet niekas  neišveža…

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Reivyčių seniūnijos žmonės moka ir dirbti, ir ilsėtis”

  1. juzis parašė:

    Reivyčių seniūnijos žmonės? tai kad cia vien moteriskes o kur zmones ?

  2. Rytis parašė:

    As jau nujauciu, kas galejo mirkteleti. Ji ir man ne karta gundanciai pazvege.

  3. Algirdas parašė:

    Man viena reivytiškė mįslingai šyptelėjo. Turiu vilčių ją pakabinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto