Renavo dvare – senų automobilių ir fotografijų parodos

R. Vaitkaus nuotrauka

Renavo dvaras laukia dviejų skirtingų parodų: čia laikinai apsistos senoviniai automobiliai ir bus atidaryta fotomenininko Romualdo Vaitkaus darbų paroda.

Pasižiūrėsite, nusifotografuosite

Šį ketvirtadienį asociacija „Seni kibirai“ į Renavo dvarą atvažiuoja su senoviniais automobiliais, kuriuos bus galima apžiūrėti, prie jų nusifotografuoti nuo 9.30 val. Renginio metu bus galima pabendrauti su automobilių savininkais, kurie mielai atsakys į jus dominančius klausimus.
„Tikimės, kad tų automobilių bus per dešimt, bet gali būti ir daug daugiau. Manau, kad atvykę porai valandų tikrai nesigailėsite, nes ratu prie dvaro išsirikiavę automobiliai čia atrodys, kaip esantys savo vietoje: senas dvaras – senos mašinos“, – kvietė Renavo dvaro sodybos  direktorius Deividas Makavičius.

Paroda apie kaimą

Po šio reginio dvaro administracija kviečia į dvaro svirną: čia 11.30 val. atidaroma tauragiškio fotomenininko Romualdo Vaitkaus darbų paroda „FOTOgrafiJOS“, kurioje eksponuojamos 35 fotografijos, pasakojančios apie kaimo gyvenimą. Keturiasdešimt aštuonerių metų fotomenininkas dešimtąją savo personalinę parodą pristatys pats.
Lietuvos fotografijos gyvenime R. Vaitkus aktyviau dalyvauja nuo 1998 metų, be personalinių fotografijos parodų, dalyvauja kolektyviniuose projektuose Lietuvoje bei už jos ribų: Lenkijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir JAV.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto