Renavo dvaro sodybai ir toliau vadovaus D. Makavičius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį paaiškėjo dar vienas Savivaldybei priklausančios įstaigos vadovas.

Iš keturių pretendentų

Iki šiol Renavo dvaro sodybai laikinai vadovavęs 42-ejų metų  Deividas Makavičius laimėjo Savivaldybės Pretendentų atrankos komisijos paskelbtą konkursą Mažeikių rajono Renavo dvaro sodybos direktoriaus pareigoms užimti.
Norą dalyvauti konkurse iš viso buvo pareiškę keturi pretendentai.

Pasikeitė pareigos

Nuo šių metų pradžios D. Makavičius laikinai ėjo Renavo dvaro sodybos direktoriaus pareigas, daugiau nei dešimtmetį jis dirbo dvaro vedėjas.
D. Makavičius Vilniaus Pedagoginiame universitete yra įgijęs biologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją.
Šiuo metu laukiama Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadų dėl D. Makavičiaus tinkamumo Renavo dvaro sodybos direktoriaus pareigoms.

6 Atsakymai į “Renavo dvaro sodybai ir toliau vadovaus D. Makavičius”

 1. Vilma Butkuvienė parašė:

  Labas, aš viena iš pretendenčių į Renavo dvaro sodybos direktoriaus pareigas. Matau, kad konkursas sudomino aplinkinius ir aš iš komentarų sužinojau apie save informacijos, kuri mane nustebino. Konkurse aš surinkau 6,9 balo iš 10-ies. Maloniai pabendravau su konkurso komisija, jei kas norite sužinoti smulkiau galite užsukti į svečius, papasakosiu apie konkursą, nereikės rašyti nesąmonių. Kadangi tiek daug apie mane žinote, tikiuosi, rasite, kur gyvenu. Maloniai lauksiu. Vilma.

 2. žinantis parašė:

  Renavo dvaras buvo Mažeikių muziejaus filialas. Dabar jis patapo biudžetine įstaiga „Renavo dvaro sodyba“. Todėl buvo reikalinga paskelbti konkursą naujos įstaigos vadovui. Toliau viską matėte.

 3. mažeikiškis parašė:

  aš net nesuprantu, kam tas konkursas išvis buvo organizuotas, juk tas D. Makavičius jau seniai ten dirba ir tegu dirba, tad kam tie cirkai? Nebent kam nors nervus pagadinti, o gal taip norėta prakišti savo žmogų, bet nepavyko… O naujajam direktoriui belieka palinkėti ištvermės, kūrybiškumo ir atsilaikyti prieš visus nepatenkintuosius.

 4. vija klausimui parašė:

  pavyzdžiui aš nežinau ir net nenusimanau apie ką Jūs kalbate…Kas ta pijokė ir kultūros drąskytoja? Būčiau dėkinga jei įvardintumėte….

 5. Klausimas parašė:

  Kas gali išaiškinti, koks yra garsiosios kultūros pijokės fenomenas? Visi žino, kad ji geria ir naikina Mažeikių kultūrą, bet niekas nieko nedaro. Kam yra naudinga dangstyti jos alkoholizmą? Kodėl leidžiama tyčiotis iš tą darbą dirbančių žmonių?

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Nepasisekė Renavo davatkoms laimėti konkurso :))) Kiekvienas dirbkim savo darbą ir nenorėkim peršokti per kitų galvas.. Be to, prieš dalyvaujanrt konkurse reiktų adekvačiai įvertinti savo galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto