Renginys apie fotografijos ištakas Mažeikiuose

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Daubariuose įsikūrusioje fotostudijoje „Nuotraukaplius.lt“ švietėjišku praktiniu renginiu „Mažeikių fotografijos ištakos“ paminėtos pirmojo Mažeikių fotografo Jono Motuzo 150-osios gimimo metinės.

Šio renginio sumanytoja fotografė Daiva Gečienė pasakojo ne kartą pagalvojusi, kad Mažeikiuose fotografuojančių žmonių yra nemažai, bet apie fotografiją, jos istoriją, galimybes, žmones, užsiimančius šia veikla, viešai kalbama labai mažai: organizuojamos parodos, kviečiami jų autoriai, o renginių apie fotografiją nėra.
„Mažeikiuose žinomas vienas kitas fotografas, kartais jie surengia savo parodas, bet apie tai, kokios yra fotografijos ištakos mūsų mieste, kas buvo tie pirmieji, Mažeikiuose užsiiminėję fotografija, mažeikiškiai nieko nežino. Dėl to ir kreipiausi į Mažeikių muziejininkus su siūlymu surengti kokį renginį apie fotografiją. Daug įkalbinėti jų nereikėjo, juolab kad šiemet turime puikią progą – pirmojo Mažeikių fotografo gimimo metines“, – renginio apie fotografijos Mažeikiuose pradžią idėją prisiminė D. Gečienė.
Plačiau apie pirmąjį tokio pobūdžio renginį skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Renginys apie fotografijos ištakas Mažeikiuose”

  1. nijole parašė:

    Saunuole, sukies, kaip vovere.Stiprybes Tau

  2. Aja parašė:

    Džiaugiuosi,kad bent kažkas yra daroma ir tikiuosi,kad tai nebus vienkartinis renginys,bet jis turės ir tęstinumą

  3. Kristina parašė:

    Šaunu, kad yra žmonių – norinčių ir darančių, ne tik „bambančių“. Sėkmės tolimesniuose darbuose ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto