Ringe – bekompromisės kovos

Turnyre „Atviras ringas Mažeikiai 2024“ sirgaliai galėjo stebėti kikboksininkų kovas pagal trijų stilių taisykles. Mariaus KAZLAUSKO nuotrauka

Dešimt pergalių – taip kasmetiniame kikbokso turnyre „Atviras ringas Mažeikiai 2024“ pasirodė mažeikiškiai kikbokso klubo „Okamis“ atstovai.

});

Sąskaitoje – dešimt pergalių 

Jau daug metų vykstantis kikbokso turnyras šį kartą į Sodų pagrindinės mokyklos sporto salėje vykusias kovas subūrė 120 kovotojų iš aštuonių Lietuvos ir keturių Latvijos klubų, jėgas dvikovose išbandė ir dešimt merginų.

„Jau tampa tradicija, kad mes kartą per metus surengiame tokio pobūdžio turnyrą, kuriame visi kovoja su apsaugomis. Šiais metais jame varžėsi sportininkai nuo 6 iki 34-erių metų, buvo kovojama pagal „Kick light“ (lengvi smūgiai), „Low kick“ (stiprūs smūgiai, išskyrus smūgius keliais) ir „K-1 style“ (stiprūs smūgiai ir smūgiai keliais) taisykles“, – apie turnyrą kalbėjo „Okamio“ treneris Tomas Jonauskas.

Mažeikių klubo garbę...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto