Rinkliava: vieniems sumažinta, kitiems – nubraukta

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės tarybos sprendimu kelininkams neteks mokėti rinkliavos už bešeimininkes atliekas, o 29-ių rajono įmonių rinkliavos skolos pripažintos beviltiškomis.

Surenka bešeimininkes atliekas

Įmonės „Telšių regiono keliai“ Mažeikių kelių tarnyba mūsų rajone tvarko per 350 kilometrų kelių ir gatvių.
Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa, pristatydamas tarnybos prašymą, informavo, kad kelininkai, atlikdami pakelių, poilsių aikštelių ir autobusų stotelių priežiūros darbus, surenka daug bešeimininkių atliekų ir iš dalies atlieka Savivaldybės funkcijas.
„Tai yra mūsų rajono gyventojų atliekos, kurios nepateko į konteinerius. Praėjusiais metais į Jėrubaičių sąvartyną pristatyta beveik 43 kubinių metrų tokių atliekų. Iš pakelių surinktos padangos priduotos į Mažeikių miesto stambiagabaričių atliekų aikštelę“, – situaciją komentavo vedėjas.
Savivaldybės taryba ne pirmą kartą Kelių tarnybą atleidžia nuo vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą ta dalimi, kuri tenka bešeimininkėms atliekoms. Tad jokių diskusijų nekilo ir buvo priimtas kelininkams palankus sprendimas – jie atleisti nuo 340 eurų siekiančios rinkliavos.
Kito sprendimo projekto, susijusio su rinkliava, pristatymą politikai sutiko ne tiek palankiai…

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto