Rotary klubas „Liberta“ pagelbėja krizės ištiktiems žmonėms

Daivos GEČIENĖS nuotr.

Mažeikių Rotary klubas „Liberta“ ir Mažeikių miesto bendruomenė džiaugiasi dar vienu įgyvendintu projektu. Mažeikių švč. Jėzaus Širdies parapijos namuose birželio 7 d., trečiadienį, įvyko suremontuotų patalpų atidarymo šventė.
Šventė prasidėjo šv. Mišiomis, po kurių parapijos klebonas vicedek. kan. Donatas Stulpinas pašventino naujai sutvarkytas patalpas, kurios skirtos krizės ištiktiems ir neturintiems kur prisiglausti žmonėms, motinoms ir jų vaikams bei pro Mažeikius keliaujantiems piligrimams.
Atidarymo šventėje dalyvavo šio projekto organizatorės: Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ narės, Mažeikių politechnikos mokyklos direktorė Vida Lumpickienė ir praktinio mokymo vadovas Dangiras Gurauskas, Mažeikių švč. Jėzaus Širdies parapijos „Carito“ atstovai.
Prieš imdamosis šios iniciatyvos ir projekto įgyvendinimo klubo narės prieš metus, 2016 m. gegužės 25 d., suorganizavo paramos koncertą „Po angelo sparnu“. Renginys susilaukė daugelio miesto gyventojų dėmesio. Tuometinė klubo prezidentė Danguolė Steponaitienė pristatė projekto svarbą ir paskirtį bei padėkojo susirinkusiesiems už pasitikėjimą ir paramą. Pinigai, reikalingi įgyvendinti projektą, buvo surinkti parduodant bilietus į renginį bei per renginio metu vykusią loteriją. Renginį vedė režisierė Airida Lementauskienė. Muzika ir dainomis svečius pradžiugino Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos auklėtiniai ir mokytojai.
Suaukotų pinigų sumos pakako atnaujinti 2 gyvenamuosius kambarius ir įrengti higienos kambarį. Remonto darbų ėmėsi Mažeikių politechnikos mokyklos AS-60 ir AS-44 grupių mokiniai bei profesijos mokytojai: Angelė Kontenienė, Vilma Ramanauskienė ir Domininkas Niūniava. Mažeikių Rotary klubo prezidentė Diliara Zarifova už atliktus remonto darbus mokytojams įteikė padėkos raštus.
Šis Rotary klubo „Liberta“ projektas pradėtas prezidentės D. Steponaitienės, kurios kadencija truko 2015–2016 m., o užbaigtas dabartinės prezidentės Diliaros Zarifovos kadencijos metu. Patalpų atidarymo šventėje prezidentė D. Zarifova pasidžiaugė, kad idėją palaikė gausus būrys bendraminčių ir žmonės noriai prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo. Ji akcentavo, kad tik Bendruomenės susitelkimo dėka buvo padarytas šis puikus darbas.
Kambariai skirti ne tik mamoms ir vaikams, bet ir sunkumų užkluptiems žmonėms. Parapijos namuose pastogę ras ir piligrimai, keliaujantys pro mūsų miestą.
Prezidentė taip pat padėkojo Mažeikių verslininkų asociacijos nariui – mobiliojo ryšio tinklui TELE2 ir TELE2 verslo klientų vadybininkui Giedriui Domarkui, prisidėjusiam prie šios iniciatyvos. Parapijos namų lankytojams TELE2 padovanojo galimybę vienerius metus naudotis internetu nemokamai.
Nuoširdžią padėką visiems, kurie prisidėjo prie šių patalpų sutvarkymo, išreiškė Parapijos namų vadovė Aleksandra Kunickienė.
Muzikinės nuotaikos į šventę įnešė mokytojos Angelės Kontenienės ir mokinės Gintės Petraitytės duetas bei Reginos Stonkuvienės vadovaujama kapela „Tėviškė“.
Mažeikių Rotary klubo ,,Liberta“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto