Rudens „Maisto banko“ akcija: mažeikiškiai vis dosnesni

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį ir šeštadienį didžiuosiuose Mažeikių prekybos centruose vyko trylika metų besitęsianti aštuonioliktoji „Maisto banko“ akcija.
Penkiose akcijos vietose surinkta produktų už 18 tūkst. litų – trimis tūkstančiais daugiau nei per pavasarinę „Maisto banko“ akciją.
Savaitgalį savanoriai ir jų koordinatoriai, pasipuošę „Maisto banko“ akcijos marškinėliais, aukotojų laukė dviejuose prekybos centruose „Maxima“,  abiejuose „IKI“ bei „Rimi“ prekybos centre.
Labdaros ir paramos fondo „Prieglobstis“ globojamoms organizacijoms – Naujosios Akmenės vaikų dienos centrui, Moterų krizių centrui, esančiam mūsų rajono Dainorių kaime, ir kitoms socialinėms organizacijoms skirti produktai buvo renkami parduotuvėje „IKI“ Skuodo gatvėje.
Iš viso tomis dienomis dirbo apie 120 savanorių ir jų darbą koordinuojančių darbuotojų.
„Maisto banko“ akcijos Klaipėdos padalinio vadovas Raimondas Danupas informavo, kad skaičiuojant produktais, šios akcijos metu Mažeikiuose, pirminiais duomenimis, paaukota apie 5860, o pavasarį suaukota 4970 vienetų produktų pakuočių.
„Tai rodo, kad rudeninė akcija yra rezultatyvesnė – produktų kiekis didėja, auga. Džiaugiamės „Maisto banko“ akcija, nes tai žmonių širdžių gerumo akcija, kai žmonės dalijasi maisto produktais su pavargusiaisiais, kada žmonės skiria savo laiką, ateina ir savanoriauja parduotuvėse. Džiaugiamės akcijos vykdytojais Mažeikiuose, mokiniais, kurie padeda organizacijoms. Smagu, kad jaunoji karta į tuos dalykus jungiasi“, – kalbėjo pašnekovas.

Plačiau apie „Maisto banko“ akciją Mažeikiuose skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto