Rungtynių baigtys – neaiškios iki paskutinių minučių

Dramos varžyboms baigiantis – taip galima įvardyti savaitgalio „Mažeikių“ krepšinio komandos rungtynes.
Ketvirtadienį namuose mažeikiškiai, žaidę su Vilkaviškio „Perlu“, visą laiką pirmavo: po pirmo kėlinio – rezultatu 24:21, po antro – 46:34, po trečiojo – 67:49, o paskutinę rungtynių minutę skirtumas sumažėjo iki minimumo.
Norėdami perimti kamuolį, svečiai užsidirbo nesportinę pražangą ir po to jau nebepavijo mūsų ekipos – iškovota pergalė rezultatu 96:90.
Rezultatyviai sužaidė „Mažeikių“ priekinė linija – Robert Subotkevič pelnė 23 taškus, Jonas Paukštė – 20 taškų ir atkovojo12 kamuolių.
Rungtynėse išvykoje su Vilniaus „Perlu Energija“, kaip ir pirmojo rato šių komandų rungtynėms Mažeikiuose, prireikė pratęsimo – jų laikas baigėsi lygiosiomis rezultatu 90:90. Kaip ir pirmajame rate, pratęsimo metu sėkmė lydėjo vilniečius, jie šiose permainingose rungtynėse nugalėjo rezultatu 99:94.
Šį kartą rezultatyvumu „Mažeikių“ gretose sužibėjo gynėjai – Modestas Žaunieriūnas pelnė 28 taškus, Karolis Babaušis – 22.
Ši savaitė mūsų ekipai bus taip pat itin sunki: devintoje vietoje esančių „Mažeikių“ ketvirtadienį laukia išvyka ir dvikova su aštuntoje vietoje žengiančiais Palangos „Kuršiais“, šeštadienį Mažeikiuose – su vienuoliktoje vietoje esančiu Joniškio „Delikatesu“.