Krepšininkai metus baigė patyrę 20-tąjį pralaimėjimą

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygoje rekordą pakartojusiai „Mažeikių“ ekipai pirmosios pergalės nepadėjo iškovoti ir naujasis žaidėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Pakartotas palangiškių rekordas

Paskutinėse praėjusiais metais LKL rungtynėse mažeikiškiai namuose rezultatu 66:71 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.
Viltis iškovoti pirmąją pergalę šiose rungtynėse buvo įsižiebusi ne kartą – po trečiojo kėlinio komandas skyrė tik du taškai, likus žaisti penkias minutes, skirtumas buvo ištirpęs iki vieno taško, tačiau lemiamu momentu vis pritrūkdavo tikslumo ir šaltakraujiškumo.
Mūsų ekipai 25 taškus pelnė Eigirdas Žukauskas, 14 taškų įmetė Raimundas Danys.
Prie komandos išvakarėse prisidėjęs juodaodis gynėjas Sidnis Sandersas pelnė tik du taškus – jis prametė visus tris tritaškius metimus, pataikė vieną dvitaškį iš septynių.
Kiek anksčiau mažeikiškiai namuose 47:95 nusileido Kauno „Žalgiriui“.
Mūsų komanda per praėjusius metus Lietuvos krepšinio lygoje patyrė dvidešimt pralaimėjimų ir pakartojo praėjusio sezono „Palangos“ komandos pralaimėjimų lygoje rekordą.

Pritrūko keleto taiklių metimų

„Jau kelerias rungtynes pasivejame varžovus, sumažiname atsilikimą iki taško ar trijų, bet tuo viskas ir baigiasi. Gaila, bet neatsiranda žaidėjo, kuris imtųsi tokiu svarbiu momentu iniciatyvos, metimai tampa skuboti, pasipila klaidos ir varžovai tuo pasinaudoja, atitrūksta ir vėl mus ištinka nesėkmė“, – po rungtynių kalbėjo Mažeikių ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Pasak jo, debiutantui amerikiečiui sunku buvo parodyti ką nors daugiau – jis dalyvavo tik vienoje ekipos treniruotėje, prieš tai patyrė penkiolikos valandų skrydį, kuris buvo su nuotykiais – pasiklydo bagažas,  o iš didelio noro parodyti, ką moka, – toks didelis nepataikytų metimų skaičius.
Kitas rungtynes mažeikiškiai sekmadienį žais Klaipėdoje su vietos „Neptūnu“, o kitą antradienį namuose jų laukia dvikova su Alytaus „Dzūkija“.

2 Atsakymai į “Krepšininkai metus baigė patyrę 20-tąjį pralaimėjimą”