Salės futbolininkai tašką išplėšė paskutinėmis akimirkomis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kovingomis lygiosiomis metus Lietuvos salės futbolo A lygoje baigė Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai – Vilniuje savaitgalį rezultatu 5:5 jie sužaidė su „Vievio žiedo“ ekipa.

Pradžia mūsų ekipai nieko blogo nežadėjo – po taiklių Antano Tautvydo, Antano Bulošo ir Mariaus Šlutos smūgių jau ketvirtą minutę mažeikiškiai pirmavo rezultatu 3:0.
Pirmajame kėlinyje vietos žaidėjai pelnė pirmąjį įvartį, o antrajame mūsų žaidimas subyrėjo – praleisti trys įvarčiai ir į priekį išsiveržė varžovai.
Rungtynių likimas sprendėsi paskutines dvi minutes – Edvinas Blažys, mušdamas baudinį, išlygina rezultatą 4:4, varžovai po kelių akimirkų taip pat dėl taiklaus baudinio jį persveria, mažeikiškiai skuba pelnyti tašką ir jiems tai pavyksta – iki rungtynių pabaigos likus tik trims sekundėms, įvartį pelno A. Bulošas ir komandos išsiskiria taikiai.
„Šias rungtynes galėjome ir laimėti, ir pralaimėti. Kai pirmajame kėlinyje turėjome tokią persvarą, netikėtas varžovų įvartis kiek sutrikdė. Antrajame kėlinyje žaidimas visiškai sugriuvo, leidome varžovams ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Rungtynių pabaigoje pakeitėme vartininką aikštės žaidėju ir išplėšėme lygiąsias“, – „Santarvei“ sakė  ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
„VIP“ su dešimčia taškų šiuo metu užima penktąją turnyrinės lentelės vietą tarp dešimties ekipų, tačiau nuo antrosios vietos juos skiria tik trys taškai.
Kovas salės futbolininkai atnaujins tik kitais metais – sausio 9-ąją mūsų futbolininkai žais išvykoje su Vilniaus „Bekentu“ , o namuose juos matysime tik sausio 16-ąją, kai į svečius atvyks Kaišiadorių „Savingė“.