Salės futbolo čempionate – lemiamos dvikovos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajono salės futbolo čempionatas žengė į lemiamą stadiją – paaiškėjo ekipos, kurios rungsis mažajame finale dėl trečios ir ketvirtos vietų, bei komandos, kurios susikaus dėl čempionų vardų.

Ketvirtfinalio susitikimai vyko praėjusį sekmadienį ir didelės intrigos šiose rungtynėse nebuvo – ventiškiai rezultatu 18:0 įveikė „Fuxventus“ futbolininkus, o „Ramunsa“ 14:3 privertė pasiduoti viekšniškius, porų nugalėtojai tą pačią dieną žaidė pusfinalio rungtynes, kur jų laukė dvi Mažeikių komandos.

Pusfinaliai vyko itin atkakliai, rungtynių rezultatai svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę. Į finalą kovoti dėl čempionų vardų iškopė abi mūsų miesto ekipos: „Olimpas SC“ įveikė „Ventą“ rezultatu 2:0, o „Mažeikių United“ rezultatu 4:1 nugalėjo telšiškių „Ramunsą“.

Čempionato organizatorius Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ sakė: „Po trejų metų pertraukos vykęs rajono salės futbolo čempionatas pasiteisino – susirinko aštuonios ekipos, visos keturios komandos, kurios pateko į pusfinalį, jau nuo turnyro pradžios demonstravo gražų žaidimą, susitikimų rezultatus buvo sunku nuspėti. Manau, kad tiek dvikovoje dėl trečios vietos, tiek finalinėje kovoje favoritų nėra, sirgalių laukia dvejos įdomios rungtynės.“

Abi lemiamos kovos vyks kovo 18 d. Viekšnių gimnazijos sporto salėje. 11 val. kovoti dėl trečios vietos į aikštę išbėgs „Venta“ ir „Ramunsa“, vidurdienį dėl čempionų vardų – „Mažeikių United“ ir „Olimpas SC“.

Atkakli kova vyksta ir dėl rezultatyviausio turnyro žaidėjo prizo. „Olimpo SC“ žaidėjai Nedas Stankus ir Artūras Mačys yra pelnę atitinkamai 25 ir 23 įvarčius, „Ventos“ atstovas Darijus Pocius įmušė 24 įvarčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto