Šalia kapinių – gausios policijos pareigūnų pajėgos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Atkreipdami dėmesį į gyventojų, lankančių artimųjų kapus, aktyvumą bei pasinaudodami ankstesniųjų metų patirtimi dėl susidarančių automobilių spūsčių ir vairuotojams kylančių nepatogumų parkuojant automobilius, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pirmosiomis lapkričio dienomis sutelkė gausias pajėgas gyventojų saugumui ir sklandžiam eismui užtikrinti.
Patruliuodami Telšių, Kelmės, Mažeikių ir Akmenės miestuose bei rajonuose, didžiausią dėmesį pareigūnai skiria kapinėms ir jų prieigoms, kur masiškai telkiasi žmonės.

Ne tik kontroliuoja, bet ir padeda

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė informuoja, kad viešąja tvarka ir gyventojų saugumu besirūpinantys policijos pareigūnai šią dieną ne tik aktyviai kontroliuoja automobilių srautus ir siekia maksimaliai užtikrinti gyventojų saugumą dėl galimų vagysčių atvejų, tačiau taip pat didelį dėmesį skiria ir teikiant socialinę pagalbą.

Nuotrauka iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo

„Prie kapinių esant automobilių spūstims, neretam vairuotojui tampa iššūkiu priparkuoti automobilį ar esant siaurai erdvei, išvažiuoti iš parkavimo vietos. Į keblią situaciją dažniausiai patenka pradedantieji ar senyvo amžiaus vairuotojai. Todėl ne tik nukreipiame automobilius tam tikromis judėjimo kryptimis, bet ir padedame gyventojams saugiai pasiekti tikslą ar pajudėti iš vietos“, – apie saugumo užtikrinimo ypatumus šalia kapinių pasakoja patruliuojantys policijos pareigūnai.

Eismo dalyvius ragina būti supratingus

Aktyvus gyventojų judėjimas prie kapinių stebimas nuo ankstaus ryto. Kaip teigia pareigūnai, dideli automobilių srautai jaučiami visą dieną, o padidėjusio aktyvumo tikimasi ir pradėjus temti.
Iki vėlaus vakaro keliuose ir prie kapinių patruliuosiantys policijos pareigūnai siekia užtikrinti sklandžias ir saugias Visų Šventųjų bei Vėlinių dienas gyventojams, padedant išvengiant nepatogumų ar incidentų keliuose.
Vairuotojų ir visų eismo dalyvių taip pat prašoma būti tolerantiškų, supratingų ir mandagių vieni kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto