Šalies čempionatą baigė septinti

Po paskutinių rungtynių – bendra žaidėjų, vadovų ir rėmėjų nuotrauka. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

„FK Atmosfera“ Lietuvos futbolo pirmos lygos čempionatą baigė skambia pergale ir tarp keturiolikos komandų užėmė septintą vietą.

Paskutinėse sezono rungtynėse mažeikiškiai miesto centriniame stadione susikovė su Vilniaus „FK Riteriai“ B klubu ir varžovus nugalėjo rezultatu 3:0. Įvarčius paskutinėse sezono rungtynėse mūsų gretose pelnė Aivaras Rekašius, Pijus Meižis ir Maker Marial Maker. Įdomu tai, kad abu šie futbolininkai pelnė ir pirmuosius du komandos įvarčius, kai kovo pabaigoje prasidėjo čempionatas.
„Visi suprato, o ir mes rūbinėje akcentavome, kad paskutinės rungtynės svarbios visomis prasmėmis: tai ir žiūrovų lūkesčiai, ir žaidimas savo aikštėje, o ir turnyrinėje lentelėje jos buvo svarbios. Vyrai parodė, kad moka žaisti futbolą, atidavė visas jėgas ir pabaigėme čempionatą skambia pergale“, – rungtynes komentavo ekipos treneris Evaldas Razulis.
Per 26 rungtynes „FK Atmosfera“ surinko 38 taškus: sirgalius nudžiugino 11 pergalių, 5 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė 10 pralaimėjimų. Pirmos vietos laimėtojai dar nepaaiškėjo: Jonavos ir Šiaulių ekipos surinko vienodai – po 66 taškus, tad jų laukia papildomos rungtynės.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto