Šalies rinktinės narė treniruojasi Mažeikiuose

Giedrei Paugaitei vasarą neteks daug ilsėtis. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį Mažeikių sporto komplekso salėje treniravosi Lietuvos moterų krepšinio rinktinės narė Giedrė Paugaitė – mažeikiškė, pastarąjį sezoną rungtyniavusi Prancūzijos Monvilio „USO Basket“ klube.

Dalyvaus sesers vestuvėse

21-erių metų 192 centimetrų ūgio puolėja šią vasarą bus be poilsio: Lietuvos moterų rinktinė jau birželio tryliktąją pradeda kovas  Europos moterų krepšinio čempionato atkrintamosiose varžybose.
„Rinktinė išvyko į Suomiją, kur du kartus susitiks draugiškų varžybų su šios šalies rinktine. Man leido likti Lietuvoje, nes turiu svarbią priežastį – dalyvausiu sesers vestuvėse (juokiasi).
Kodėl ir per tą trumpą atokvėpį treniruojuosi? Negaliu kitaip, nes laukia „karšta“ vasara: jau kitą savaitę Kaune vyks tarptautinis turnyras, po to jau atrankinės Europos čempionato varžybos“, – santarvė.lt sakė krepšininkė.

Prognozuoja sunkias varžybas

Lietuva vienoje grupėje po du kartus (namuose ir išvykose) susitiks su Slovakijos, Slovėnijos, Belgijos ir Olandijos rinktinėmis. Pasak Giedrės, visi laukia pirmosios vietos, todėl bus sunku. Nemažai iš mažeikiškės tikisi ir treneriai, nes Giedrė – viena iš atsinaujinusios rinktinės senbuvių.
Paklausta apie pirmąjį legionierės sezoną, mažeikiškė buvo atvira: „Iš pradžių buvo taip sunku, kad po kiekvienos treniruotės verkiau, tačiau vėliau pripratau, su komanda patekome į finalo ketvertą, tad pasirašiau kontraktą dar vieneriems metams“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto