„Saulės miesto“ taurė – Mažeikiuose

Arūnas Čiplys sezoną baigia itin aukštai pakilęs pasaulio smiginio reitinge. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sezonui artėjant prie pabaigos, mažeikiškiai smiginio meistrai dalyvavo tarptautiniame turnyre „Saulės miestas 2012“, iš kur grįžo su taure.

Mažeikiškiams sekėsi skirtingai

Šiauliuose vyko Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybos „Saulės miesto“ taurei laimėti, kuriose varžėsi 13 moterų ir 42 vyrai iš Lietuvos bei Latvijos.
Mažeikių delegacijai sekėsi skirtingai: moterų grupėje Irena Čiplienė nepateko į atkrintamąsias varžybas, Jurijus Stekolnikovas varžybas baigė pogrupyje, jau pirmajame rate pasidavė Aleksandras Stankevičius ir Algimantas Razgus.
Antrajame varžybų rate pralaimėjęs Darius Repšys liko devintas, tuo tarpu šalies ir Mažeikių smiginio lyderis Arūnas Čiplys nužygiavo iki turnyro finalo.
Finalinėje dvikovoje mažeikiškis rezultatu 5:0 nugalėjo savo nuolatinį varžovą iš Kauno Darių Labanauską ir iškovojo turnyro taurę.

Aplenkė nuolatinį varžovą

Turnyro nugalėtojas džiaugėsi, kad po dviejų pastarųjų finalų turnyruose Lietuvoje ir Latvijoje, kur jis pralaimėjo minėtam varžovui, pavyko nutraukti pralaimėjimų lemiamose dvikovose seriją.
„Ši pergalė leido aplenkti Darių ir pakilti į pirmąją vietą tiek Lietuvos, tiek Baltijos šalių reitingų lentelėse. Įgijau gerą sportinę formą ir tikiuosi ją išlaikyti, kai šį savaitgalį rungtyniausiu turnyre Latvijoje“, – pasidžiaugė Arūnas.
Birželio 9-ąją Šiauliuose vyks smiginio turnyras „Mažeikių taurė“, kuriame varžysis stipriausi Lietuvos ir Latvijos šio žaidimo meistrai. Šis miestas pasirinktas dėl to, kad dalyviams patogu atvykti, be to, ten yra idealios sąlygos rungtyniauti.
Po šio turnyro smiginio mylėtojai atostogaus ir rinksis į treniruotes tik rugpjūčio viduryje. Atostogas mažeikiškis A. Čiplys pasitinka užimdamas septynioliktąją vietą pasaulio smiginio reitinge.