Šauliai pagerbti už pagalbą, suteiktą karantino metu

Iškilmingoje Žemaitijos 8-osios šaulių rinktinės atstovų rikiuotėje Telšiuose – ir mažeikiškiai šauliai. Nuotrauka iš šaulių archyvo

Telšiuose įteiktos rajonų merų padėkos Žemaitijos 8-osios šaulių rinktinės šauliams, prisidėjusiems prie koronaviruso pandemijos sustabdymo. Tarp pagerbtųjų buvo ir būrelis mažeikiškių.

Įvertino nuopelnus

Mažeikių, Plungės, Rietavo ir Telšių savivaldybių vadovai įteikė padėkos raštus žemaičiams šauliams už pagalbą policijai ir savivaldybėms užtikrinant viešąją tvarką, už budėjimą mobiliajame Covid-19 patikros punkte.
Tarp apdovanotųjų – mūsų rajono jaunųjų šaulių būrelio vadai Stasys Pauliukas ir Rima Skrodenytė, Sedos jaunųjų šaulių būrelio pavaduotojas Gintaras Žiauga, jaunieji šauliai Greta Kleinaitė, Saulė Paulauskaitė, Romualdas Jarasunas, Juozas Skabeikis, Robertas Gaubys ir Laurynas Milius.
Mažeikių 801-osios šaulių kuopos vadas Pranas Trakinis pažymėtas ne tik Mažeikių rajono savivaldybės mero Vidmanto Macevičiaus padėkos raštu, bet ir pirmojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus Šaulių sąjungai“.

Pasitaikė ir piktų žmonių

Darbo šauliams netrūko: jie vyko į budėjimus mobiliajame patikros punkte Telšiuose, savaitgaliais budėjo mūsų mieste, kur stebėta padėtis senamiesčio parke, Sodų skverelyje, pavenčiuose ir kitose mažeikiškių mėgstamose susibūrimo vietose. Apie tai kalbėjo vienas iš apdovanotųjų – Tirkšlių ir Kalnėnų jaunųjų šaulių būrelio vadas Stasys Pauliukas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto