Savaitė

SKUODAS
Skuodo savivaldybė Europos Sąjungos struktūriniams fondams pateikė 8 paraiškas, iš kurių 5 jau patenkintos. Laimėjo Skuodo senamiesčio gatvių tvarkymo, Kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokyklos bazės gerinimo, Ylakių, Barstyčių, Mosėdžio ambulatorijų, Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro atnaujinimo projektai.

ŠILUTĖ
Garbingiausias Pamario krašto apdovanojimas – „Sidabrinės nendrės“ premija paskirta iš Šilutės rajono kilusiam Seimo nariui, susisiekimo ministrui Z. Balčyčiui. Tai kraštiečių įvertinimas ir padėka už pagalbą žmonėms, kultūros ir sporto rėmimą.

PLUNGĖ
Pirmą kartą rajono savivaldybė ir Verslo informacijos centras paskelbė savo surengto 2004 metų geriausio verslininko konkurso rezultatus. Geriausiu pripažintas UAB „Plungės Jonis“ generalinis direktorius Jonas Varkalys, antrąją vietą pelnė Juozas Gečas, trečiąją – Romas Daukšas.

RIETAVAS
Žemaitijos kolegijos direktoriaus pavaduotoja Alma Lengvenienė neseniai grįžo iš Helsinkio, kur vyko praktinio mokymo firmų mugė. Ji domėjosi, kaip studentų praktinis mokymas vyksta Suomijos firmose.

TELŠIAI
Vasario 9 d. Telšių parodų salėje pristatyta telšiškių Elės ir Antano Kakanauskų knyga „Žmonės Žemaičių Žemėje-2“. Leidinyje autoriai pristato šešiolika įdomesnių Žemaitijos žmonių: tautodailininkų, menininkų, poetų.

PALANGA
Šeštadienį Palangoje įvyko keturioliktoji sveikuolių šventė. Lediniame jūros vandenyje maudėsi apie 300 „ruonių“. Jauniausiai „ruonei“ buvo ketveri metai, vyriausiai – aštuoniasdešimt vieneri.

GARGŽDAI
Per 2002-2004 metus rajono medžiotojai sunaikino 1274 lapes ir mangutus. Dėl to pasiutligės židinių sumažėjo nuo 66 2003 m. iki 32 2004 m. Šiemet užregistruoti du židiniai. Rajono Savivaldybės taryba vėl skyrė lėšų šoviniams įsigyti ir naminiams gyvūnams skiepyti.

PAGĖGIAI
Užšalusiu Nemunu iš Rusijos į Lietuvą keliauja kontrabandininkai. Praėjusią savaitę sulaikytas Plaškių gyventojas, ledu roges su 12 dėžių kontrabandinių cigarečių tempęs kartu su keturiais bendrais. Kiti įtariamieji nuo pareigūnų paspruko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto