Savaitė

RIETAVAS.
Savivaldybėje dvi dienas svečiavosi Smurgainių rajono (Baltarusija) delegacija: žemdirbiai, socialiniai darbuotojai, pedagogai, statybininkai ir kt. Kontaktas užsimezgė, kai Baltarusijoje paskaitų ciklą skaitė Rietavo verslo informacijos centro direktorė L.Dockevičienė.

TELŠIAI
Rugpjūčio 26 d. Žemaičių muziejuje „Alka“ atidaryta XX Lietuvos medalio kūrėjų stovykla „Medalio menas“, kurioje dalyvauja menininkai iš visos Lietuvos.

PLUNGĖ
Rugpjūčio 27-28 dienomis vyko Žemaičių akademijos vasaros konferencija, skirta Gegrėnų (1754-2004) ir Platelių (1744-2004) bažnyčių jubiliejams. Pranešimus skaitė profesoriai A. Butrimas, V. Daujotytė, mokslų daktaras A. Meilus, menotyrininkė R. Butvilaitė ir kiti.

ŠILUTĖ
Šilutė tampa krepšinio miestu – kraštietis verslininkas E. Cibauskas ir Savivaldybė dovanoja miestui net dvi moderniai įrengtas gatvės krepšinio aikšteles. Viena iš jų miesto centre jau atidaryta praėjusį penktadienį.

GARGŽDAI
Praėjusį šeštadienį sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Viltis“ Gargždų padalinio iniciatyva surengta apskrities neįgaliųjų šventė „Stiprūs kūnu ir siela“. Į ją atvyko neįgalieji iš Šilutės ir Kretingos.

PAGĖGIAI
Stoniškių karjere pirmą kartą vyko „Bulių kautynės“. Iš 25 ekipažų 1-ąją vietą laimėjo praėjusių metų Lietuvos „Bulių kautynių“ čempionas Naglis Šepelis iš Kupiškio.

SKUODAS
Sekmadienį ant Apuolės piliakalnio pirmąsyk įvyko Baltijos jūros regiono senovės genčių karybos ir amatų šventė. Lietuvos, Latvijos ir Danijos archeologai rekonstravo ir demonstravo viduramžių amatus. Inscenizuotas Kuršių ir vikingų mūšis, fokloro ansambliai atliko senąsias karo dainas.

MAŽEIKIAI
Šeštadienį Mažeikiuose vyko tradicinė šventė „Vasaros palydos 2004“. Koncertavo esamos ir būsimos Mažeikių estrados žvaigždės, surengta fotomenininko Jono Strazdausko darbų paroda, demonstruoti naujausi „Volkswagen“ markės automobiliai, veikė „Adrenalino parkas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto