Savaitė

RIETAVAS
Savivaldybės sveikatos apsaugos, socialinės paramos ir rūpybos skyrius, gavęs iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 5,6 tūkst. litų, juos paskirstė daugiau kaip 200 socialiai remtinų šeimų – vaikų mokyklinėms prekėms įsigyti.
MAŽEIKIAI
Savivaldybės taryba ligoninės vyriausiuoju gydytoju patvirtino konkursą laimėjusį Albiną Lidžių. Komisijos sprendimą Šiaulių apygardos administraciniam teismui apskundė Gintaras Berenis ir Sigitas Kaktys, kuriems nebuvo leista dalyvauti konkurse.
KRETINGA
Nuo praėjusio Advento sekmadienio Kretingos katalikų bažnyčioje aukojamos šv. Mišios verčiamos kurčnebyliams. Į pamaldas Kretingos ir Palangos kurčnebylių bendruomenė rinksis kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį. Jie galės atlikti ir išpažintį, nuodėmes pateikdami raštu.
ŠILUTĖ
Penktadienį prasidėjo tradicinis tarptautinis teatro festivalis „9 meno dienos“. Iki gruodžio 4 d. festivalio dalyviai iš Lietuvos, Rusijos ir Lenkijos teatrų parodys 7 spektaklius.
TELŠIAI
Lapkričio 26 d. Telšių kultūros centre šešioliktąjį kartą surengta kaimiškų kapelijų šventė „Jurgelio valsas“. Liaudiškos muzikos gerbėjus tą vakarą linksmino kapelos iš Telšių, Raseinių, Kretingos ir Mažeikių rajonų.
PLUNGĖ
Miesto bendruomenė „Babrungo kraštas“ ir jaunimo reikalų taryba sutarė gruodžio mėnesį drauge surengti daug gerumo renginių: dovanos vaikams spektaklį, aplankys naujagimių sulaukusias mamas, išrinks ir pagerbs „Metų kaimyno“, „Metų poelgio“, „Metų geradario“ ir kitų nominacijų laureatus.
GARGŽDAI
Šį rudenį Klaipėdos rajono žmonės išgelbėjo 15 gulbių. Kelios dar tebėra pas gyventojus, o kitos išvežtos į gamtininkų centrus. Kasmet vis daugiau gulbių neišskrenda dėl šiltėjančių žiemų.
SKUODAS
Šeštadienį Kaune vykusioje konferencijoje turėjo būti įsteigta respublikinė vaikų ir moksleivių tėvų asociacija, tačiau tai neįvyko išsiskyrus nuomonėms. Konferencijoje dalyvavo ir formali VMTA grupė iš Skuodo.
PAGĖGIAI
Į kontrabandos gabenimą per Lietuvos–Rusijos sieną vis dažniau įtraukiami nepilnamečiai. Šiemet 50 litų bauda nu-bausti vienos paauglės tėvai už jos nepriežiūrą, o praėjusią savaitę Lietuvos pareigūnai sučiupo ir vieną Rusijos nepilnametį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto