Savaitės pradžioje – avarija ir reidas

Į avarijos, pirmadienį įvykusios prie Gyvolių, vietą atskubėjo specialiųjų tarnybų ekipažai. Nuotrauka iš policijos archyvo

Pirmadienį dėl sušlubavusios vairuotojo sveikatos įvyko eismo nelaimė, o antradienį jau „pamirštą“ valandos rytinį transporto priemonių patikrinimą prie kelio, vedančio į miestą, surengė mažeikiškiai policijos pareigūnai.

Vairuotojui sutriko sveikata

Apie avariją, vos išvažiavus iš Gyvolių, prie regioninio parko ženklo, specialiosioms tarnyboms buvo pranešta pirmadienį, apie vienuoliktą valandą dienos. Žmonės informavo, kad ant šono nuvirto automobilis „Mercedes Benz“, jo viduje yra vairuotojas, kuris negali išlipti ir skundžiasi širdies skausmais.
Į įvykio vietą atvykę medikai ir ugniagesiai gelbėtojai iškėlė iš automobilio 62-ejų metų vairuotoją ir išvežė į Regioninę Mažeikių ligoninę. Policijos pareigūnai nubraižė avarijos schemą, ugniagesiai gelbėtojai atjungė akumuliatorių ir pastatė automobilį ant ratų.
Pirminiais policijos duomenimis, blaiviam vairuotojui važiuojant žvyrkeliu sutriko sveikata.

Neblaiviam vairuotojui „prasmukti“ nepavyko

Antradienio rytą Mažeikių rajono policijos pareigūnų ekipažai surengė valandos reidą prie įvažiavimo į miestą, Žemaitijos ir Viekšnių gatvių sankryžoje, – buvo tikrinamos visos transporto priemonės.
Kaip informavo pareigūnai, reido metu buvo sulaikytas neblaivus vairuotojas (jam nustatytas lengvas 0,72 promilės girtumas) ir vairuotojas, kuris automobilį vairavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo.
Pasak Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko Donato Petrulevičiaus, atsižvelgiant į suaktyvėjusį transporto judėjimą, netikėtų valandos laikotarpio patikrinimų miesto prieigose bus rengiama dažnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto