Savaitės pradžios tyrimai dėl smurto

Šią savaitę policijos pareigūnai pradėjo tyrimais dėl smurto artimoje aplinkoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šią savaitę policijos pareigūnai pradėjo tyrimais dėl smurto artimoje aplinkoje.

Grasino motinai

Pirmadienį apie devintą valandą vakaro viename iš Tyliosios g. butų siautėjo penkiasdešimt dvejų metų R. D. Vyriškis sugadino kambario duris, daužė indus. Taip pat iškeikė bei grasino savo aštuoniasdešimt dvejų metų motinai.
Smurtautojas, kuriam nustatytas 4,37 promilės girtumas, buvo uždarytas į areštinę.

Sumušė brolį

Tuo pačiu metu Sedos miestelyje santykius aiškinosi broliai. Viename iš Ylakių g. namų trisdešimt penkerių metų M. Ž. keletą kartų trenkė kumščiu į veidą savo trisdešimtmečiam broliui. Rankų nesuvaldžiusiam vyriškiui atvėsti teko areštinėje.

Nesilaiko sprendimo

Pirmadienį policijos pareigūnai pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą – pagal G. M. pareiškimą, kad jos vyras J. M. nesilaiko šių metų gegužės 8-osios dienos priimtos Šiaulių apygardos teismo nutarties – įpareigojimo nesilankyti gyvenamosiose patalpose. Ši nutartis buvo priimta dėl vyriškio smurtavimo šeimoje.

Pradėti tyrimai

Mažeikių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė informavo, kad praėjusią savaitę komisariate buvo užregistruotas 291 informacinis pranešimas, o pareigūnai pradėjo 22 ikiteisminius tyrimus.
Pasak V. Grigaitienės, į komisariato Operatyvaus valdymo padalinį pristatyti 33 asmenys, įvykdę nusikalstamas veikas arba administracinius teisės pažeidimus. Iš jų 32 buvo neblaivūs, 27 pažeidėjai uždaryti į laikino sulaikymo patalpas, o septyni – į areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto