Savaitės renginiai: galimybė daugiau sužinoti, pažinti, pasilinksminti

Festivalio dalyviai apsilankė pasienio ruože esančiose bažnyčiose.

Praėjusią savaitę mūsų rajone ir mieste buvo gausu įvairių švenčių. Pramogų jose netrūko nei mažiems, nei dideliems.
Vienas didžiausių praėjusios savaitės renginių – pasienio festivalis Buknaičiuose.

Tris dienas Buknaičiuose vyko festivalis „Kūrybinio chaoso gaudesys“. Tai – tradicinis kasmetinis pasienio festivalis, kuriame dalyvavo ir kaimynai iš Latvijos.
Šventę organizavo Urvikių kultūros centras. Jo vadovė Vita Černookienė „Santarvei“ sakė, kad numatytus planus pavyko įgyvendinti, ir dėkojo visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo. Nemažai pagelbėjo ir kaimynai latviai iš Saldaus.
„Džiugu, kad sulaukėme nemažai dalyvių ir svečių. Nors paskutinę dieną lijo, tačiau nuotaika buvo puiki“, – tvirtino V. Černookienė.
Urvikių kultūros centro direktorė kalbėjo: festivalis ką tik baigėsi, bet jau kyla minčių ir idėjų kitam. Planuojamą renginį ketinama dar labiau susieti su daraktoriumi Kazimieru Jagminu.
„Ši asmenybė, manau, yra nepelnytai primiršta. Žengėme vieną pirmųjų žingsnių, ateityje lauka kiti, tuo labiau kad po festivalio pirmosios dienos, kai paminėjome Kazimiero Jagmino gimimo metines, atsirado daugiau žmonių, turinčių informacijos apie jį patį ir apie jo veiklą“, – ateities planais pasidalijo V. Černookienė.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.
Nuotraukos iš Savivaldybės administracijos ir organizatorių archyvų

Trečiadienio vakarą Juodpelkio parke jaunieji mažeikiškiai, jų tėveliai bei seneliai gamino aitvarus ir leido juos į dangų.
Buknaičiuose vyko ir rankų lenkimo bei svarmens laikymo varžybos.
Šerkšnėnuose vykusioje tradicinėje „Vasaros spalvų paletėje“ netrūko muzikos, šokių bei dainų.

One Reply to “Savaitės renginiai: galimybė daugiau sužinoti, pažinti, pasilinksminti”

  1. Antanas parašė:

    Gal ir gerai.Bet manau čia seniūnijų nuopelnas.Bet kas pasidarė su miestu .Vasarą baigiasi ir nė vieno renginio .Kur kultūros skyrius, kultūros rūmai.Plungėj Šventė po šventės,tuoj prasidės Oginskio festivalis.Panašiai Telšiuose.Kur tarybos nariai,meras jo pavaduotojai ir patarėjai kultūrai.Atsibuskite iš letargo miego nors vasaros pabaigai.Mažeikiškiai pagalvokit ką renkant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto